• Reklama

Telefon do ~1200 dla nooba

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do ~1200 dla nooba

Postprzez Benek20 » 24 sty 2016, o 01:25

Cena (bez VAT):do ok. 1200 zł, chętnie mniej jeśli by się dało ;)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5'0-5'2, chętnie wysoka rozdzielczość i fajne, żywe kolory
Ilość RAM/ROM/Procesor:3GB/min.32GB, chyba że posiada slot na karty microsd, wtedy wystarczy 16
Dual/Single sim:jeśli możliwy, chętnie dual, aczkolwiek nie jest konieczny
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):Polska, choć zależy to również od dostępności telefonu w kraju
Wymagania (parametry, funkcje):fajnie by było żeby tylna kamera miała 16MP, przednia min.5, najlepiej 8 lub więcej MP, bateria 3000mAh+(musi wytrzymać min. jeden pełen dzień), android 5.0+
Opis:jako że nie jestem obeznany z rootami, romami i innymi, telefon najchętniej wyjalbym z pudełka i od razu uzytkowal, ew. raz zapłacił komuś za wgranie jakiegoś oprogramowania, później chciałbym żeby obsługa polegała na wybieraniu opcji "aktualizuj" na ekranie :). Fajnie by było żeby telefon był dobrze wykonany i żeby "nie było z nim problemów". Zależy mi na tym żeby telefon dobrze trzymal zasięg, zarówno sieci telefonicznej jak i internetu. Wersja jezyczna może być zarówno polska, jak rowniez angielska, choć oczywiście wolałbym polską. Co do procesora, zależy mi na tym żeby telefon chodził płynnie, ale nie znam się na tym, wiec zostawiam to Wam(chciałbym żeby możliwa była bezproblemowa obluga Real Racing 3, gdyż czasem Lubie odpalić ;))
Zastanawialem się nad LeTV x600 lub x500, ale obawiam się ze ich obsługa może mnie przerosnac :), jeśli ktoś mogły powiedzieć czy poza początkowym wgraniem softu konieczna jest dalsza obluga polegająca na wgrywaniu oprogramowan przez komputer byłbym bardzo wdzięczny. Generalnie rozwaze każdą propozycje, smartfon nie musi być koniecznie chiński, ale cenie wyroby dalekowschodnie za dobry stosunek cena/jakość.
Benek20

Reklama

Re: Telefon do ~1200 dla nooba

Postprzez ra-vau » 24 sty 2016, o 01:49

Honor 7 za 224$ 5,2" spełnia chyba oczekiwania... bo zapas był 0,2" ... w 5" próżno szukać...

http://en.jd.com/product/924656.html
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114

Re: Telefon do ~1200 dla nooba

Postprzez Benek20 » 24 sty 2016, o 02:29

Przepraszam, coś musiałem źle wpisać, miałem na myśli do 5,5 cala, dzięki za szybka odpowiedź i przepraszam za kłopot :)
Benek20

Powrót do Jaki telefon kupić ?