• Reklama

Telefon do 120$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 120$

Postprzez Axoi » czwartek, 11 grudnia 2014, 14:16

Witam. Szukam chińskiego smartfona od sensownego sprzedawcy który kosztowałby mnie około 120$. Jeśli coś mnie zachwyci to budżet mogę nieznacznie podnieść, ale naprawdę wolałabym tego nie robić. Zleży mi na:
-> porządnej baterii, która byłaby możliwa do wyjęcia - brak tej cechy praktycznie dyskwalifikuje telefon.(najważniejsze)
-> wystarczającej ilości ramu i wystarczająco sensownego procesora, żeby się nie wieszał,
-> ekranu pomiędzy 4,5 a 5 cali, który wytrzymywałby częste upadki.
-> tego żebym nie musiała zmieniać romów bo nie lubię się w to bawić, a żeby stockowo miał andka co najmniej 4.4.
-> możliwości zrootowania,
-> jakby miał aparat którym byłabym w stanie robić zdjęcia tablicy na wykładach z środkowych rzędów byłoby dobrze,(z tego mogę zrezygnować)
-> LTE
-> i najmniej ważne - możliwości wyboru innej niż biała obudowy. :P

Punkty w kolejności tego co jest dla mnie priorytetem. :) Bardzo proszę o pomoc.
Ostatnio edytowano czwartek, 11 grudnia 2014, 14:57 przez Axoi, łącznie edytowano 1 raz
Axoi

Reklama

Re: Telefon do 120$

Postprzez existe » czwartek, 11 grudnia 2014, 14:19

sa tematy telefon do 13$ i do 150$ i do 500 zl
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez Axoi » czwartek, 11 grudnia 2014, 15:01

Tylko szukam do 120$... Budżet mogę nieznacznie podnieść, jeśli coś mnie oczaruje do max 150$ bo tyle mam, ale wolę żeby coś mi zostało, więc na 99% tego nie zrobię, więc edytowałam post i zmieniłam te 150$ na nieznacznie. Nie szukam telefonu do 130 ani 150 więc nie prostowałam w tamtych tematach.

Jak przeglądam ali to wpadł mi w oko ZTE V5 Redbull, tylko odstrasza mnie troszeczkę ten 1 Gb ramu w tańszej wersji, a droższej nie kupie bo mnie nie oczarował. No i wizualnie wygląda niezbyt fajnie, ta nieszczęsna biała obudowa...

Ktoś zna coś lepszego co spełniałoby chociaż moje najważniejsze wymagania? (bateria, ekran, sensowna specyfikacja)?
Axoi

Postprzez andrzejandrzej » czwartek, 11 grudnia 2014, 17:16

Jak znajdziesz coś z Twoimi wymaganiami i z 2GB do 120$ to daj znać na forum! Czekamy z niecierpliwością :)
Tak na szybko w GB znalazłem za 107$ takie cudo - GO N1 4.0, ale to ma tylko 4 cale.
andrzejandrzej

Powrót do Jaki telefon kupić ?