• Reklama

Telefon do 120$, 5", 1280x720, 2GB RAM

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 120$, 5", 1280x720, 2GB RAM

Postprzez Mglisty Londyn » 9 gru 2015, o 23:53

Cena (bez VAT): 120$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5 cali i wystarczy mi 1280x720
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2 GB RAM, 16GB ROM, najlepiej Octa core
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: sprawdzone :) Podobała mi się nakładka MIUI, więc Xiaomi jak najbardziej.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Musi być solidny. Gorilla Glass. Dodatkowo dobry ekran i nienajgroszy aparat. Łatwy root i najlepiej odblokowany bootloader.
Opis: Miałem Xiaomi Redmi Note 2, ale był dla mnie zbyt duży. Szukam czegoś mniejszego z podobnymi bebechami. (Nie odrzucam go całkowicie - jeśli nie znajdę nic mniejszego zostanę przy nim)
Myślałem nad Ulefon Paris lecz sporo osób tutaj mówi o różnych problemach. Pewnie są spore różnice w jakości poszczególnych egzemplarzy.
Myślałem nad Meizu M2 lecz procesor jest 4 rdzeniowy. Powinienem na to zwracać tak dużą uwagę?
Cena nie musi być w tej chwili <120$, bo moge poczekać z zakupem polując na jakąś promocję.
A Może poczekać na Elephone M3. Widziałem tu na forum, że ma być za 99$.
Mglisty Londyn

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Telefon do 120$, 5", 1280x720, 2GB RAM

Postprzez Mglisty Londyn » 10 gru 2015, o 19:18

Ktoś pomoże?
Mglisty Londyn

Telefon:: Samsung

Postprzez TLasky » 10 gru 2015, o 19:26

Mimo wszystko najbardziej pasuje tu Meizu M2, procek w nim jest OK, różnicę odczułbyś ewentualnie przy mocnym multitaskingu lub wymagających grach. Niemniej jednak musisz liczyć się z tym, że ma zablokowany bootloader więc wgrasz tylko Flyme.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez clorox » 10 gru 2015, o 19:59

Z tym Flyme to nie ma co demonizować. Nie spodoba się, to jest pierdyliard launcherów w sklepie. Sprzętowo M2 za te pieniądze jest naprawdę świetny. Do wykonania też nie ma o co się przyczepić.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 87
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Powrót do Jaki telefon kupić ?