• Reklama

Telefon do 1000zł/(250$~)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 1000zł/(250$~)

Postprzez larison10 » 27 lip 2015, o 16:46

Cena (bez VAT): Do 1000zł / 250$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5"-5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor:RAM min.-2: ROM min.- 16
Dual/Single sim:obojętnie
Preferowane marki:nie wiem
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny (przez aliexpress), Polska (allegro etc
Wymagania (parametry, funkcje):
Zależy mi głownie na:
-Płynności działania telefonu
-Słuchania muzyki na słuchawkach
-Aparat minimum 13MPX robiący ok zdjęcia
-Czytania ksiażęk (dlatego wyświetlacz jak największy)
-Szybkim przeglądaniu stron internetowych
-granie na nim to ostateczność, bardzo rzadko przy totalnej nudzie

Mam na oku Meizu M1 Note i Meizu MX4, ten drugi będę kupował jak nie będzie już wyjścia, ponieważ natychmiastowo muszę zakupić smartfona.
1.Pytanie do was, czy jeżeli zamówie aliexpress.com zamawiając poprzez kuriera DHL, to czy telefon wysłany jutro 28.07.2015przyjdzie na pewno do następnego czwartku 06.08.2015?
Bardzo zależy mi na czasie ponieważ za tydzień w czwartek mam dłuższy wyjazd i potrzebny mi smartfon. Na stronie jest napisane DHL 3-7 days, czy zdarza się że tranport trwa dłużej?
2.Jeszcze jedno pytanie jeśli wezmę DHL to istnieje prawdopodobieństwo że będę coś musiał dopłacić w urzędzie celnym?
3.
Gdzie najlepiej kupić M1?
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 42771.html
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 45321.html
http://www.aliexpress.com/store/product ... 60564.html
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 35444.html Podróbka?

Jakie jeszcze telefony polecacie do 270$

Proszę o odpowiedź nawet jeżeli znacie odpowiedź na 1 pytanie, ponieważ zależy mi bardzo na czasie.
larison10

Telefon:: asus

Reklama

Re: Telefon do 1000zł/(250$~)

Postprzez saperq » 27 lip 2015, o 17:09

Zarówno m1 jest bdb w "niższej klasie" jak i MX4 jest bdb w "wyższej klasie" ;) Oba telefony bdb.
larison10 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tego na 100% nikt Ci nie zagwarantuje że dojdzie do Twojego wyjazdu. Dodatkowe procedury Celne mogą przedłużyć dostawę telefonu.

larison10 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na 99% Vat (+23%) oraz około 80-90zł opłat celnych DHL.

1 i 4 sklep mają najlepsze oceny - tam bym zamówił, chociaż skłaniałbym się ku 4-temu sklepowi - ma najwięcej transakcji.
Odnośnie oryginalności raczej wszyscy mają oryginały.

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co powiesz o Asusie Zenfone 2 ?
np ten stąd: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_ ... id=3?wid=3

Ostatnie telefony z gearbest z UK przychodziły do mnie od nich w ciągu 4 dni roboczych od zamówienia ( zawsze schemat ten sam: dzisiaj zamawiałem, jutro wysyłali, po 2 dniach u mnie w domu był).

Autor postu otrzymał pochwałę
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez larison10 » 27 lip 2015, o 17:48

Dzięki za info ! :)
Zamawiając Zenfone2 z tego sklepu także będę musiał płacić VAT i DHL biorąc magazyn w europie?
saperq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na 99% Vat (+23%) oraz około 80-90zł opłat celnych DHL.

Czyli jeżeli zamówię telefon z chin za 170$(629zł) to będę musiał na pewno zapłacić VAT 144zł + 80zł DHL.
Czyli za telefon telefon 170$(629zł) całkowite koszty wyniosą mnie 853zł?

Jestem dalej otwarty na propozycje a tak przy okazji co powiecie mi o Elephone P8000.
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/elephone/ ... P8000.html Bebechy ma niezłe, ale ocenę słabą, do tego recek bardzo mało.
larison10

Telefon:: asus

Postprzez saperq » 27 lip 2015, o 17:56

Nie ma sprawy ;)

Tutaj nie. Po więcej informacji na PW ;)

Tak jak pisałem u DHL Vat na 99% do tego koszta odprawy. Mniej więcej tyle co wyliczyłeś.

P8000 na chwilę obecną nikt nie dostał. Nie wiadomo nawet czy tym co niby wysłali - wysłali na prawdę.
Powiem tak, jeśli będzie co najmniej tak wykonany jak p7000 - to za te 170$ MOIM zdaniem jest ciekawą propozycją. Fakt, ma słabszy procesor niż chociażby m1 note, ale skoro nie będziesz grać to nie zwracaj tak na to uwagi ;) Odnośnie wyświetlacza oraz zdjęć - nikt się nie wypowie bo nikt z nas jego nie miał ;) Chociaż wydaje się że m1 note ma ekran żyletę (IGZO).

Autor postu otrzymał pochwałę
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez INTseed » 27 lip 2015, o 18:07

A do czytania nie lepiej wyświetlacz amoled?

Wysłane z mojego H60-L02 przy użyciu Tapatalka
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Powrót do Jaki telefon kupić ?