• Reklama

Telefon do 100-120$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon do 100-120$

Postprzez sopel1987 » 14 maja 2015, o 19:59

Cena (bez VAT): 100-120$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,5'' - 5" (ale najlepiej 4,5)
Ilość RAM/ROM/Procesor: >=1 / obojętne / obojętne
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje): żadnych specjalnych, ma dzwonić i nie zamulać
Opis: Witam.
Po 4 latach trzeba odesłać na emeryturkę wysłużonego Desire Z. Jako, że w takiej cenie nie dostanę nic co ma QWERTY a jest od niego szybsze, więc niestety jestem zmuszony poszukać jakiegoś golasa bez klawiaturki. Generalnie co można w takiej cenie najlepszego dostać? Ostatnio znalazłem Elephone G2 w tej cenie. Niby wszystko fajnie, pięknie, wygląda całkiem ok, ale znowu filmy kręci masakryczne (chyba nawet gorszej jakości od Desire Z). Nie wiem, nie jest to jakiś wielki minus, ale jeżeli mogłoby coś być w podobnej cenie, z podobnymi parametrami, a jednak lepszym aparatem to zastanowiłbym się. Dosyć dużym atutem byłaby wielkość ekranu 4,5'', ale podobno takich się już nie znajduje, większe wydają mi się mniej poręczne (no ale jeżeli nie będzie nic małego, to będę musiał się przekonać...)
W sumie tyle jeżeli chodzi o wymagania. Za wszelką pomoc, z góry wielkie dzięki!
sopel1987

Telefon:: htc
ROM: cyan

Reklama

Re: Telefon do 100-120$

Postprzez TLasky » 14 maja 2015, o 20:07

Mnie niesamowicie przypadł do gustu Doogee Iron Bone, którego kupisz za ok. 80$ z kodem DG750 na Gearbest. Telefon kupiłem jako rezerwowy do domu, a od kilku dni noszę go jako główny :mrgreen: . Co prawda wymagania odnośnie aparatu nie spełnia, ale jeśli szukasz jakiegoś basic-a to świetny wybór. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że niektórzy biorą go z daleka za iPhone-a :-D. Więcej info znajdziesz w temacie o nim traktującym, ewentualie mogę spróbować coś nakręcić i wrzucić na dbox, ale to nie dzisiaj :-P.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez sopel1987 » 14 maja 2015, o 21:38

Oki, dzięki za podpowiedź, faktycznie wygląda całkiem przyjemnie. A nie wiesz czy xda jakieś romy na takie cuda robi?
sopel1987

Telefon:: htc
ROM: cyan

Postprzez TLasky » 9 cze 2015, o 01:01

Myślę, że to za młody model, ale cieszy się dużą popularnością, więc kwestia czasu. Stockowy jest bardzo przyzwoity, tylko słabo z miejscem na appki (coś ok. 1,5 GB) i taki trochę... cukierkowy to chyba właściwe określenie :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Powrót do Jaki telefon kupić ?