• Reklama

Telefon do 1 tys, max 1,5tys - wielofunkcyjny ;)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon do 1 tys, max 1,5tys - wielofunkcyjny ;)

Postprzez Boomszakalaka » 11 paź 2015, o 00:18

hayyah napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Do tego idzie się przyzwyczaić, najwyżej pisze pierwszy tydzień będziesz wywoływać ostatnio otwarte aplikacje :-D Gdybyś jednak się zdecydowała, to chciałbym o pewnej rzeczy napisać. To szkło z tyłu świetnie wygląda, natomiast jeśli telefon się nagrzeje i położysz go na chłodnej powierzchni może... pęknąć. Natomiast nie jest to nagminne, po prostu są czasem takie przypadki i dobrze to przed zakupem wiedzieć. Warto więc nakleić tam hartowane szkło (z Chin to koszt 15zł). To taka rada, może się przyda :-)

Tapnięte zet dwójką
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Reklama

Postprzez hayyah » 29 paź 2015, o 16:47

no i powiem szczerze, że siedzę już chwilę nad wszelkiego rodzaju recenzjami tych telefonów :P i prawie sie zdecydowałam na Z2 ;) a tu nagle - w pobliskim komisie telefonów (sklepie) pokazali mi Xperie Z3 używaną przez pol roku? - 18miesiecy gwarancji ma jeszcze (lekko obity bok, ale minimalnie) za 1299, czyli taniej niż nowa Z2 - co sądzicie? tzn co sądzicie w sensie Z2 czy Z3 - czy różnica jest jakaś zauważalna w parametrach, wnętrzu itp? podobno z3 mniej sie grzeje - ale to mi powiedzieli w tym sklepie a wiadomo - chcą sprzedac ;) - Wam ufam bardziej :D :D
hayyah

Telefon:: Sony Z2

Postprzez sephot » 29 paź 2015, o 17:13

Sprawdz sobie ten :
Bluboo Xtouch zapowiada się śweitnie marka nie zawiodła jeszcze jakoś specjalnie robi dobre telefony, a parametry tego za te pieniądze to bardzo dobry wybór jeśli szukasz 5 cali ten będzie strzałem w dziesiątkę ewentualnie poczekaj na Oneplus X lub kup po prostu leTV x600.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 102
Telefon:: LeECco

Postprzez Boomszakalaka » 29 paź 2015, o 17:49

hayyah napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Różnicy między Z2 a Z3 praktycznie nie ma. Jeśli chodzi o samo grzanie Z2 to przesadą jest robienie z tego problemu. Występuje to przy mocniejszych grach i dłuższym kręceniu filmów w wysokiej jakości, wtedy procesor jest mocno obciążony a przez tą szklaną budowę ciepło nie ma jak uchodzić. Na logikę w Z3 będzie podobnie - mocny procesor i szkła z 2 stron - nie ma cudów.

Natomiast teraz mam w tle sporo aplikacji, powiedzmy, że telefon jest teraz normalnie użytkowany i jest chłodny.

Kwestia gustu między obiema zetkami, chociaż obity bok może ponosić za sobą jakieś konsekwencje i tu byłbym ostrożny.

Tapnięte zet dwójką
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez hayyah » 1 lis 2015, o 13:52

a powiedzcie mi jeszcze co myslicie o Samsungu S5? - jak bylam oglądać (kolejna :P ) Z2 to widzialam S5 po 1600 ;) - przeszłoby :P ale jak z bebechami? - czy płacę więcej za markę czy faktycznie warto rozważyc?
hayyah

Postprzez hayyah » 10 lis 2015, o 03:31

bardzo bardzo dziękuję wszystkim za pomoc! :D kupiłam Z2 - śmiga mi już kilka dni i jestem bardzo zadowolona :D - nawet z "back" już się przestawilam :D tel jest super :D ma nadzieje e posłuży mi przynajmniej tyle co s3 ;)
hayyah

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?