• Reklama

telefon dla żony

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: telefon dla żony

Postprzez Venn » 30 lip 2015, o 14:28

Fotki bardzo sobie ludzie chwalą, dla mnie wychodzą ok, ale żaden ze mnie znawca ;)

Rom, który wgrywają sprzedawcy z Chin jest mocno zasyfiony. Na forum masz poradnik DDR jak wgrać czyste nowe oprogramowanie, nie jest trudny, powinieneś sobie dać radę, a jak nie to zawsze możesz poprosić sprzedającego o wgranie systemu, może się zgodzi.
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Reklama

Postprzez TLasky » 31 lip 2015, o 10:33

Ewentualnie możesz też po prostu wysłać telefon do JDStar lub ddr (jeśli będzie miał czas ;-)) i będziesz mieć wszystko ogarnięte jak należy.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Malojk » 2 sie 2015, o 23:37

Chyba zdecyduje sie na k3 note.prosze mi jeszcze powiedziec czym rozni sie wersja teana od zwyklej poza cena?
Gdzie najtaniej teraz dostane k3 note?
Czy ten sprzedawaca jest ok:http://m.aliexpress.com/item/32309832152.html
Malojk
AKTYWNY

Telefon:: Zopo c2 Platinium
ROM: 32

Postprzez saperq » 3 sie 2015, o 13:00

Wersja zwykła od teana różni się : wyglądem pudełka, nazwą :D, oraz obudową - klapką, wersja Teana ma wbudowany głośniczek okrągły - ceramiczny, który "wydobywa" lepszy dźwięk :)

Tutaj masz fajne zdjęcia porównawcze zarówno klapki jak i pudełka:
http://www.aliexpress.com/store/product ... 32152.html

Z tego co się orientuję to jak do zwykłej wersji dokupisz klapkę z głośnikiem ceramicznym, to również będzie to działało. Chyba że jestem w błędzie, to proszę o poprawienie. Niech osoba która ma zwykłą wersję zobaczy czy po zdjęciu klapki posiada 5 "styków" z tyłu niedaleko głośniczka ?
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez piotrinho » 3 sie 2015, o 14:07

ja posiadam zwykla wersja i moj k3 note posiada takze takie 5 stykow wiec mysle ze po wymianie klapki powinno to dzialac
Lenovo A820 -> Mlais M52 Red Note -> Lenovo K3 Note -> Doogee DG750 -> Meizu M2 -> Meizu MX4 -> Xiaomi Redmi Note 2 - > LeTV x600 -> XRN3PRO
piotrinho

Telefon:: XRN3PRO
ROM: by dadi11

Postprzez Malojk » 3 sie 2015, o 18:29

piotrinho napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Moglbys powiesziec cos z wlasnego doswiadczenia jak spisuje sie apart w tym fonie?i ogolnie cos o nim jakie minusy ma Twoim zdaniem?
Malojk
AKTYWNY

Postprzez Malojk » 4 sie 2015, o 18:46

Wpadl mi w oko jeszcze jeden tel. A mianowicie elephone p8000.Prawie miesci sie w kwocie ktora chce wydac?Czy ktos moze napisac jak sprawuje sie apart w nim? Ma troche slabszy wynik w antutu od k3 note.
Malojk
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?