• Reklama

Telefon dla matki do 150 $

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon dla matki do 150 $

Postprzez Wiewior » wtorek, 15 listopada 2016, 20:52

Cena (bez VAT): 160 $
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): wytrzymała bateria, aparat, spolszczenie
Opis: Chciałbym kupić matce komórkę na święta i się zastanawiam nad wyborem. Zależy mi głównie na wytrzymałej baterii oraz na dobrym aparacie. Zastanawiałem się na Redmi 3s, ale ma słaby aparat. Wybrałem jeszcze ZTE AXON MINI https://goo.gl/X34TcS za 142 dolary z wysyłką przez Niemcy, oraz COOL1 https://goo.gl/v6HTWU z wysyłką przez Francję. Najważniejsze pytanie w jakim stopniu są one spolszczone. Czekam na jakieś ciekawe propozycję.
Wiewior

Pochwały: 1

Reklama

Re: Telefon dla matki do 150 $

Postprzez fake4r » wtorek, 15 listopada 2016, 21:02

Słaby może za dużo powiedziane. Przeciętny może bardziej, ogólnie nie jest źle. Co do ZTE i COOL1 to ze wsparciem będzie pewnie dużo gorzej niż w R3 (tu masz 100% polski język) i dużo romów.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez Flyagaric » środa, 16 listopada 2016, 03:41

ZTE Nubia Z7 Max - dla matki będzie idealna. Bateria trochę gorsza niż w 3s, ale zdjęcia robi sporo lepsze. Wykonanie też sporo na plus. Cena z kodem, to obecnie 103$ - bomba.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Wiewior » środa, 16 listopada 2016, 19:31

Właśnie posiadam z poprzedniej promocji z Bangood ZTE Nubia Z7 Max :-) Za tą cenę nic lepszego się nie kupi. Jestem ciekaw czy ktoś miał do czynienia z Nubią Z9 Max. Jest do kupienia za 167$ z Niemiec. Ma troszkę mniejszą baterię 2900mAh,ale lepszy aparat 16Mpx, i 3GB ramu. Co wy na to ???
Wiewior

Pochwały: 1

Postprzez Flyagaric » środa, 16 listopada 2016, 21:17

Ale ma też sporo gorszy procek, grzeje się i nie błyszczy na baterii. Sam nie wiem, czy w tej cenie warto się interesować.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Powrót do Jaki telefon kupić ?