• Reklama

Telefon Chiński ok 700 pln

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon Chiński ok 700 pln

Postprzez Deezee » 20 lip 2015, o 11:08

Dzień dobry,

Cena (bez VAT): ok 650 pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,7" - 5" (nie większy niż 5")
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb ram/8-16gb rom
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: chińskie
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tylko polska
Wymagania (parametry, funkcje): POJEMNA BATERIA !' min 4 rdzeniowy procesor 64 bit, reszta dowolnie, dobra budowa - "sztywny" telefon, stabilny Android 5.1 albo MiUi6

Opis:
Trochę dałem się "naciąć" na Doogee Valencia 2 Pro y100, fajna konfiguracja jak za presale 599 pln, ale niestety okazała się zafałszowana. Szukam jakiegoś fajnego chińczyka jako zamiennik wyżej wymienionego. Z góry dzieki za wszelkie sugestie. Z poważaniem.
Deezee

Pochwały: 1
Telefon:: Htc
ROM: Miui

Reklama

Re: Telefon Chiński ok 700 pln

Postprzez shayk » 20 lip 2015, o 18:21

Xiaomi mi3
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez Deezee » 21 lip 2015, o 10:22

dzieki za typy !
Deezee

Postprzez Deezee » 25 lip 2015, o 16:02

Dostałem swoje Doogee.
U mnie pod naklejką już inne oznaczenia. Po zbadaniu mernikiem poniżej 1800 mAh. Przy moim użytkowaniu czyli tel, sms, www zjada baterię w 12 godzin. Tylna obudowa z takiego plastiku, że strach dotykać, niestarannie odlana, na rogach widać niedomalowane odlewy matrycy. Za nic nie można zmusić standardowej klawiatury do autokorekty. Działa bardzo szybko i płynnie. Super wyświetlacz. Zero zawiechy. UI nie przypadł mi do gustu. Mam poważną zagwostkę czy odsyłać czy nie. Bateria przeszkadza mi na maxa ale pewnie każdy telefon tak ma. Jako, że w tej cenie nie znajdę nic z 2gb ram to myśle o moto g lte. Jeśli mam kożystać z maszyny ze dwa lata to fajni by było, żeby nie rozpadła się po pierwszym upadku. Niestety jestem zawiedziony wykonaniem doogee.
Także gruby nietakt.
Poważnie myślę nad odesłanuem pomimo, że kontakt ze sprzedawcą i obsługa tip top.
Nadal proszę o sugestie dobrze wykonanych telefonów z baterią, która pociągnie ze dwa dni, coć półtora.
Ps. Moto g ltg pewnie nie chiński i ma 1gb ram. Warto wchodzic ?
Czytałem, że płynnie chodzi i bateria trzyma spoko.
Deezee

Postprzez marx » 30 lip 2015, o 10:35

Motorola to też chińczyk, należy do koncernu Lenovo.
Jak bateria jest priorytetem to kup jakiegoś monstera z baterią ponad 5000mAh , jak np bluboo x550 i kilka podobnych
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Deezee » 3 sie 2015, o 14:10

Zostałem ze swoim Doogee i cierpię z tą baterią, co 12 godzin trzeba ładować przy moim użytkowaniu. Telefon naprawdę fajnie śmiga, ale w porównaniu z moją starą lumią 625 bateria leci bardzo szybko. Oczywiście system zupełnie inny. Moja bateria w doogee ma takie oznaczenia, że nie da rady już wywnioskować pojemności jednoznacznie, ale myślę, że to jest jednak 1800 mAh. No ale sprzedawcy nie ma tego jak udowodnić niestety.
Deezee

Powrót do Jaki telefon kupić ?