• Reklama

Telefon 800-1000zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon 800-1000zł

Postprzez bilon020 » wtorek, 1 listopada 2016, 21:52

Cena (bez VAT): 800-1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: <6 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: min.3GB RAM
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): raczej Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): szybkość, wytrzymałość, dobry GPS, wyświetlacz
Opis:
Witam, szukam telefonu w granicach 800-1000zł z Chin.
Głównie chodzi o:
- szybkość działania, bez przycinek (>3GB RAM), głównie internet, kilka stron, kart na raz, fb, youtube itd.
- dobra bateria, chciałbym żeby wytrzymywał min. ten 1 dzień użytkowania, to takie minimum. Czyli przeglądanie neta, fb, kilka smsów, mało dzwonie.
- dobry gps,
Na razie to te trzy rzeczy byłyby najważniejsze.
Oprócz tego w miarę dobry aparat, żeby te zdjęcia jakoś wyglądały, dobry wyświetlacz.
Telefon będę zamawiał z aliexpress, fajnie byłoby ominąć vat, jeśliby się dało. Jeśli chodzi o zakup to warto czekać na jakiś specjalny okres? miesiąc? Może lepiej poczekać do stycznia?
Dodam, że 2 lata temu zamawiałem telefon z aliexpress od Goldwaya, darmową przesyłką i niestety płaciłem vat.
bilon020

Reklama

Re: Telefon 800-1000zł

Postprzez marik1 » wtorek, 1 listopada 2016, 23:52

Goldway posiada układy u Matki Boskiej Bezvatowskiej i za dodatkowe 20$ chroni cię przed wpadką. Najlepszy okres na zakup to aktualne promocje, z kumulacją 11.11. Le Max 2 nie posiada dobrej baterii, a Redmi 4 lub Redmi Pro nie wiem jak z GPS stoją.
marik1
AKTYWNY

Pochwały: 3

Powrót do Jaki telefon kupić ?