• Reklama

Telefon ~750zł do gier

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon ~750zł do gier

Postprzez Hagisek » 27 lip 2016, o 15:48

Cena (bez VAT): 700zł-800zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: >=5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: >=2GB Ram, >=16GB ROM, >=2GHz CPU
Dual/Single sim: dual sim najlepiej
Preferowane marki: --
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): --
Wymagania (parametry, funkcje): Sprawny GPS, żyroskop, LTE
Opis: Witam, w lutym zeszłego roku kupiłem Elephone p3000s, ponieważ był mocno polecany tutaj na foum. Byłem bardzo zadowolony, aż do dnia, gdy spadł z wysokości krzesła i zgasł [*] Trzy serwisy rozłożyły ręce. Postanowiłem kupić telefon w podobnej cenie. Wiem, że technologia telefonów bardzo szybko się rozwija, więc po takim czasie, w podobnej cenie powinny być mocniejsze urządzenia. Z Elephona p3000s byłem bardzo zadowolny. W tym zestawieniu wszystkie pozycje są do siebie tak podobne, że aż ciężko zdecydować się na jakąś konkretną.
Telefon chcę używać do przeglądania internetu, grania w gry (Pokemon GO!), zatem potrzebuję mocne bebechy i baterię. Lubię też gadżety, jak czytnik linii papilarnych (w poprzednim telefonie mi się zepsuł..). Miło by było, gdyby nowy telefon można było normalnie serwisować w Polsce.
Zainteresował mnie Xiaomi Redmi 3 Pro. Wygląda obiecująco, jednak chętnie się dowiem, czy może nie przeoczyłem jakiejś innej, pasującej dla mnie oferty.

Pozdrawiam,
Grzegorz
Hagisek

Reklama

Re: Telefon ~750zł do gier

Postprzez Boomszakalaka » 27 lip 2016, o 16:10

Skoro Cię zainteresował Redmi 3 Pro to chyba nie ma co się zastanawiać, do Twoich potrzeb idealny.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Powrót do Jaki telefon kupić ?