• Reklama

Telefon 6 Cali - 500 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon 6 Cali - 500 zł

Postprzez KarlosW » wtorek, 8 listopada 2016, 09:15

Jak będzie czas to napisz jak bateria, GPS i płynność.
Fajnie, że go nabyłes.
Szkoda, że tylko biały panel.
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez TLasky » wtorek, 8 listopada 2016, 12:11

Dlatego kupiłem srebrną wersję :-). Zawsze możesz wpaść go obczaić osobiście, ząs ja będę się starał każdego dnia napisać o nim kilka słów (w sensie opisać jedną jego cechę).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez oczkopl7 » wtorek, 8 listopada 2016, 13:41

Cały czas się zastanawiam pomiędzy Cubotem a Ramosem. Wiec jeśli możesz coś więcej napisać ? Szczególnie jak działa GPS czy szybko łapie Fixa ? Jak z Vatem ? Zamawiałeś z Banggood ? Szkoda ze nie ma go na AliExpress. Jak zrobić w sklepie Banggood rabat 11% przez PayPal ? Automatycznie się naliczy czy jak ?

Do Cubota przemawia to ze jest serwis w Polsce, Wysyłka prawdopodobnie jak się uda do z Niemiec 11.11. Cena 119 $ ale postaram się kupić go na kuponach - 10$.

A Ramos jest ogólnie lepiej wykonany, większy ( co w przypadku mojego Ojca jak wspominałem jest plusem ) lepszy aparat, 800 Mhz ? , tylko tej marki to Ja w ogóle nie kojarze ;)
oczkopl7

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?