• Reklama

Telefon 5,5" dla żony do 850zł (dobry aparat)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon 5,5" dla żony do 850zł (dobry aparat)

Postprzez Flyagaric » wtorek, 25 października 2016, 17:01

Na Z7 te jest, ale sek w tym, ze NubiaUI jest na tyle bajeranckie, ze zwyczajnie bedzie lepsze wrazenie na kobietach robil. Z9 jeszcze nie osiagnal tak fajnych cen.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Reklama

Postprzez lipszczak » czwartek, 27 października 2016, 12:25

Hej dołączę do pytanie o telefon z dobrym aparatem. Ja obecnie mam meizu m2 note. Zakochałem się w Flyme i jednym przycisku, natomiast aparat w tym telefonie daje radę tylko przy dobrym swietle. Czy warto szukać czegoś w Chinach co da możliwość robienia fotek na imprezach gdzie ilość światła jest ograniczona?

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
lipszczak

Pochwały: 6

Postprzez tomikitwo » czwartek, 27 października 2016, 13:38

Jeśli na tych imprezach jest bardzo ciemno to jako - takie foty wyjdą jedynie z najnowszych topowych modeki Samsungow, LG, Sony, HTC, jabłek.

Jeśli natomiast szukasz Meizu z lepszym aparatem od Twojego do 850 zł to rozejrzyj się za MX5, MX4 pro i MX4. Wszystkie 3 mają bardzo przyzwoite aparaty.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez Flyagaric » czwartek, 27 października 2016, 13:41

Prawdę mówiąc, to wcale nie musi być bardzo ciemno. Standardowo, sztuczne światło wieczorem, we wnętrzach i większość chińczyków polegnie z kretesem. Nawet te dużo droższe.
Musisz szukać czegoś w stylu LG G4/G5, Samsung A5 2016/S6/S7.
Z chinoli, to ZUK Z2 Pro ma dość jasną optykę i jest szansa, że da radę, ale wykracza mocno poza budżet. OP3 chyba też nie najgorzej sobie radzi.
Ja z tych samych powodów co ty zdecydowałem się na Galaxy A5 2016 od Samsunga i daje radę w takich sytuacjach. Dodatkowo ma optyczną stabilizację.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?