• Reklama

Telefon 400zł - dobry gps

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon 400zł - dobry gps

Postprzez dziaduuu » piątek, 2 grudnia 2016, 11:16

Witam

Cena (bez VAT): 400zł/93 dolary - przesylka nie w cenie :)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: preferowany 5 i mniejsze
Ilość RAM/ROM/Procesor: bez znaczenia
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tu i tu
Wymagania (parametry, funkcje): Dobry GPS
Opis: Szukam telefonu do 400zł (przy 4,3 kursie to jest 93 dolary :) dla kumpla. Ma mieć dobry gps, to jedyny jego wymóg. Ale on jest debilem ( wiem to poniewaz znamy sie z 15 lat, moj najlepszy kumpel)
i sie nie zna, także ja dodam wymagania od siebie. Wielkość ekranu nie ma znaczenia poniewaz w tym momencie ma cos jeszcze z klawiatura i mu to super pasi, smartfona nie mial wiec kazda przesiadka bedzie szokiem, ale 5,5 to zadużo. Jeśli chodzi o performance to chciałbym żeby sie aplikacje nie wieszały, ponieważ bede przez 10 lat słuchał jakie scierwo z tych smartfonów. Aparat tez mu obojetny, jednak jara sie juz teraz jak jakas fajna fotke strzeli (a to co teraz ma to z 2MP) wiec tutaj tez zdaloby sie cos dobrego. Miejsce zakupu tez mi obojetne, ale watpie ze kupie cos lepszego w polsce niz z chin za ta kase - używane rzeczy nie wchodzą w gre.

Opis może chaotyczny, ale jak najbardziej zgodny z rzeczywistością. Mirki, wiem jaki dałem budżet, i ze cudów tutaj nie bedzie, ale chce jak najbardziej wykorzystać ten hajs.
Z tego co ja widzialem to w przedziale jest Ulefone Metal, Xiaomi 4a od Goldiego i cośtam jeszcze ale teraz nie pamietam D:. Na przesyłke go namówie osobno zeby ominac vat.
Bedąc szczerym to ogarniam trochę ten temat, poczytałem, dla siebie sam zamawiam zawsze. Ale chodzi mi o ten GPS, i chętne zasięgne rady użytkowników.
Recenzji telchinowych troche tez obejrzalem, ale musiałbym się wryć w temat bardziej.
Także prosze o rady GPS, benchmarka i fotki sobie dosprawdzam ^^ Jak czegoś zapomniałem dopisać to pytajcie, a dostarcze informacje niezwłocznie.

Z góry dziękuje
Pozdrawiam
Dziaduuu
dziaduuu

Pochwały: 5

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Telefon 400zł - dobry gps

Postprzez bartazzz » piątek, 2 grudnia 2016, 11:28

myślę ze w tym budże cie powinieneś rozważyć redmi 4a. Jest na snapdragonie więc nie powinno byc większego problemu z gpsem
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Powrót do Jaki telefon kupić ?