• Reklama

Telefon 1200 do 1500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon 1200 do 1500zł

Postprzez KilY » 19 lis 2015, o 13:15

Cena (bez VAT): 1200-1500zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5.5 Inch / 1920 x 1080 px
Ilość RAM/ROM/Procesor: RAM 3GB, ROM 16-32 GB, Procesor: coś co uciągnie nowe aplikacje
Dual/Single sim: bez róznicy
Preferowane marki: Lenovo, Xiaomi, coś sprawdzonego co podziała kilka lat
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL/EU/Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Pojemna bateria od 4000mAh, aparat od 13MPx, karta SD
Opis: Nie będę ukrywał, że zainteresował mnie Lenovo Vibe P1 Pro, wersja 3GB, bo spełnia wszystkie powyższe wymagania, plus ma skaner lini, ale nie jestem pewny czy będzie działać w Polsce. Chodzi mi o te wszystkie funkcje od Google (Gmail, Sklep Play), a także sieć, internet LTE, NFC, itd.) Czy kupując ten telefon z Chin będzie on w pełni funkcjonalny? Nie kupowałem nigdy telefonu z Chin i się po prostu nie znam, więc pytam o opinie. A może możecie polecić coś innego w tej cenie? Napaliłem się trochę na tego Lenovo i chciałem poznać opinie, ale na forum nic o nim chyba nie ma, jeśli miałby działać bez problemu to brałbym go bez zastanowienia. Ale może poradzicie coś z własnego doświadczenia, czy warto, czy celować jednak w coś innego? Dzięki.
KilY

Telefon:: Samsung

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?