• Reklama

Tel z dobrą bateria, głośnikiem do połączen i aparatem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Tel z dobrą bateria, głośnikiem do połączen i aparatem

Postprzez jarek_lech » 17 mar 2016, o 10:33

Cena (bez VAT): ~130 $ - 500 -550 pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5"-5,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2-3 gb ram/>=16g/>= 1Ghz
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): miło by było jakby już był w Polsce, ale mogę zamówić sam
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis:

Witam,

Obecnie użytkuje HT6 i pod względem baterii, telefon przekroczył nawet moje oczekiwania, prawie dwa dni, a najczęściej pod koniec dnia jeszcze 50% to naprawdę rewelacyjny wynik. Niestety tel ma dwie wady, które zaczynają mi coraz bardziej przeszkadzać. Aparat, ta mi mniej przeszkadza, ale jak już robię nim zdjęcia, to są słabe. No i głośnik w słuchawce, wcześniej używałem LG g2 mini, gdzie głośnik był rewelacyjny, głośny i czysty dźwięk. No i aparat tez był lepszy

Dlatego zwracam się do was z pytaniem, co byście polecili z obecnych wynalazków, aby bateria była wytrzymała i jakość połączeń na wysokim poziomie. No i ew. Lepszy aparat.
Ostatnio edytowano 17 mar 2016, o 13:37 przez jarek_lech, łącznie edytowano 2 razy
jarek_lech

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?