• Reklama

Teclast x16 Pro - czysta instalacja win10

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Teclast x16 Pro - czysta instalacja win10

Postprzez Kojak86 » 31 mar 2016, o 09:03

Witam! To może nie do końca ten dział, ale nie znalazłem zakładki Teclast lub rozwiązywania problemów z Windowsem, a to DUAL BOOT więc Androida też ma :)
Problem u mnie jest taki: chciałem zrobić czystą instalację win10. Niestety tablet nie bootuje się z USB (korzystałem z kilku penów) i robiłem bootowalny windows na 3 sposoby używając Rufus'a. W biosie pen'ów też nie widać, więc nie mogę ręcznie z nich wystartować. Udało mi się spod windowsa wejść do trybu odzyskiwania, a dalej wiersza poleceń. Tam zacząłem instalację, ale nie była ona możliwa, bo po wybraniu partycji windowsa był komunikat, że sterownik niezgodny czy partycja nie odnaleziona - coś takiego (pomijam to, że na 64GB są 22 partycje, wiem, że musi być startowa, do androida, recovery i jakieś MBR pod windowsa, ale tam jest ok 6 partycji od 30-50mb i tyle samo po 100mb plus jakieś inne - łącznie 22 partycje...). Diskpart nie pomógł. Usunąłem partycję na której był Win10, raz jeszcze ją założyłem i sformatowałem - to samo, nie mogę na niej zainstalować systemu. W tej chwili więc tablet nie czyta mi usb, nie mam windowsa (ale nadal mam dual boot), pozostał tylko android... czy ktoś bawił się podobnym teclastem?
Kojak86
 
Posty: 18
Dołączył(a): 29 gru 2015, o 09:50
Lokalizacja: Leszno, woj. wielkopolskie
Telefon:: 507667619

Reklama

Re: Teclast x16 Pro - czysta instalacja win10

Postprzez odiesce » 18 maja 2016, o 19:26

Masz instrukcje w ota na stronie teclasta wywal anda postepuj pozniej wg instrukcji

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
odiesce
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 wrz 2015, o 10:09


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron