• Reklama

Teclast H30 - recenzja i test - konkurent miband2?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Teclast H30 - recenzja i test - konkurent miband2?

Postprzez alilove-pl » czwartek, 25 sierpnia 2016, 13:44

Obrazek
Teclast H30 smartband recenzja i test

RECENZJA: http://alilove.pl/teclast-h30-smartband ... ja-i-test/
WIDEORECENZJA: https://youtu.be/ga8ImNaIVec

Teclast H30, nosi się bardzo wygodnie na ręce. Silikonowa opaska nie powoduje żadnych uczuleń. Mógłbym przyczepić się jedynie do zapięcia, które zbyt słabo lub zbyt mocno zapięte potrafi się samo odpiąć. Przez 2 tygodnie zegarek odpiął mi się sam 3 razy. 2 razy miałem za luźno zapiętą opaskę. Co do zapięcia – wolałem jednak to z L18. Było zdecydowanie mocniejsze. Mimo wszystko gdy H30 jest już na ręce, dzięki jego niskiej wadze praktycznie zapominamy, że go mamy. Jedynie wibracje powiadomień nam o tym przypominają.

Założony smartband nie wpływa na dyskomfort podczas snu, poza jedną rzeczą. Czujnik wybudzania gestem, skonstruowany jest w ten sposób, że gdy zegarek znajdzie się w położeniu równoległym do podłoża (czyli sam jest w poziomie), to ekran się podświetla. To może denerwować podczas próby zaśnięcia lub oglądania filmu w łóżku przy zgaszonym świetle. H30 będzie niezwykle często sam podświetlał ekran i pokazywał nam godzinę. Idzie się do tego przyzwyczaić, albo… wyłączyć wybudzanie gestem.

Nie ukrywam, że sprawne posługiwanie się funkcjami działającymi na gesty, wymaga lekkiej wprawy, ale nabiera się ją niezwykle szybko.

Dla kogo jest ten zegarek? Zdecydowanie dla osób aktywnych, chcących posiadać dobry smartband za niewielkie pieniądze. Jego użytkowanie było dla mnie dużą przyjemnością i nie miałem z nim żadnych większych problemów. Zdecydowanie mogę go polecić!
alilove-pl

Reklama

Re: Teclast H30 - recenzja i test - konkurent miband2?

Postprzez Grech » czwartek, 25 sierpnia 2016, 15:15

Może byś przetestował, lub ktoś inny, SMA Band. Na tle innych opasek wyglądać dość ciekawie ale na zdjęciach to wiele urządzeń wygląda ciekawie.
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez alilove-pl » czwartek, 25 sierpnia 2016, 15:18

Na recenzję czeka teraz u nas:

Póki co tylko unboxing, ale wideorecenzja i cała recenzja już niedługo :) Warto nas śledzić.

No i poza tym mamy recenzję L18:

alilove-pl

Postprzez shadow522 » czwartek, 25 sierpnia 2016, 21:59

Ja kupiłem cubot v1 i żałuję nie dość że przyszła z popsutym dotykiem (sklep oddał połowę pieniędzy), to rozlacza się co chwilę jeszcze ani razu nie wibrowalo przy SMS, a połączenia to jak połącze na świeżo to wibruje ale tylko jedna wibra nie da się ustawić żeby dopóki ktoś dzwoni to wibrowalo. Budzik to też jedna wibra zamiast dopóki nie pukne w opaske to powinno wibrowac. Nosi się przyjemnie ale co z tego jak zrywa połączenie i akurat u mnie dotyk nie działa, czyli tak jak bym miał mi band 1 generacji nic nie widać na wyświetlaczu bo nawet nie ma takiej opcji że jak się ustawi w poziomie to pokazuje wyświetlacz. Na szczęście już leci teclast h10 i h30 :-)
shadow522

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch