• Reklama

[ROM] [Marshmallow] [Mi4C] Team Superluminal CM13.1

[ROM] [Marshmallow] [Mi4C] Team Superluminal CM13.1

Postprzez Gravis » niedziela, 17 kwietnia 2016, 15:12

This is Team Superluminal cyanogenmod 13.1 (android 6.0.1 marshmallow) port for your Xiaomi mi4c 3gb/32gb
CyanogenMod (pronounced sigh-AN-oh-jen-mod), is a customized, aftermarket firmware distribution for several Android devices. Based on the Android Open Source Project, CyanogenMod is designed to increase performance and reliability over Android-based ROMs released by vendors and carriers such as Google, T-Mobile, HTC, Lenovo, etc. CyanogenMod also offers a variety of features & enhancements that are not currently found in these versions of Android.
Not tested by us, but reported to work on mi4c 2gb/16gb version
Based on stable/cm-13.0-ZNH2K branch.
Proprietary blobs are from miui stable V7.2.4.0 version.
GPU blobs are from nexus 5x mhc19j factory image.

http://www.teamsuperluminal.org/mi4c-cyanogenmod-13/

http://www.teamsuperluminal.org/downloa ... libra-zip/

Używam i polecam ;)
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Reklama

Re: [ROM] [Marshmallow] [Mi4C] Team Superluminal CM13.1

Postprzez Caminero » niedziela, 24 kwietnia 2016, 12:41

Zainstalowałem ale narazie widzę problem z zarządzaniem bateri, na wyłączonym fonie po nocy ze 100% zrobiło się 86%.
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez regnar » niedziela, 29 maja 2016, 22:40

Po każdym wgraniu nowego romu powinno dać się mu parę dni na dostosowaniu się do baterii. Zobacz trzy cztery cykle ładowania i daj znać jak pracuje bateria. Jeden dzień to za mało by obiektywnie to ocenic.

Wysłane z mojego LG-D405n przy użyciu Tapatalka
regnar

Postprzez kombajnik » poniedziałek, 28 listopada 2016, 17:21

Ma ktoś jakąś godną polecenia aplikacje od aparatu dla tego romu która robiła by zdjęcia na poziomie tej apki z Miui?

Bo rom sam w sobie całkiem ok, dziewczynie przypadł do gustu jednak aparat jest bardzo kiepski ;/ próbowałem na szybko jakieś apki z sklepu typu open camera ale moim zdaniem dalej jest im sporo od tej stockowej w Miui.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez adamuadamu » poniedziałek, 28 listopada 2016, 23:44

bacon camera możesz spróbować
better camera również
jeśli zdjęcia z ori apki w CM zbyt mało nasycone, to może Camera MX i opcja optimize - ZTCP to dało się suwaczkiem "optymalizować"
na ori apcje w CMwarto wyłączyć Zero Shutter Lag w razie problemów z ostrością w gorszym świetle - większość wynika z faktu, że trącając palcem w klawisz spustu migawki, to jednocześnie poruszamy aparat

Autor postu otrzymał pochwałę
adamuadamu

Pochwały: 2

Powrót do ROM'y i modyfikacje