• Reklama

Tanie 5 cali

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Tanie 5 cali

Postprzez hellhammer » 11 gru 2014, o 10:41

Yannick napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hahah masz telefon na 2GB i Ci sie zapycha i polecasz z 512 :D? Dobre sobie. Ja mam wersje 1GB i działa jak dla mnie idealnie, nic mi sie nie zapycha. Widze ze wam to i 5GB Ramu byłoby mało :D
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Reklama

Postprzez szymon_rysiu » 11 gru 2014, o 11:02

Ja sobie zamówiłem iOcean X8 mini, posiada WCDMA 900, a jeżeli chodzi o wydajność to porównywalna do Jiayu G3C, które mam i osobiście byłem zadowolony z wydajności telefonu. Trochę mnie dziwi jak ktoś pisze ze ma 2 GB Ramu i telefon mu się muli przy dwóch otwartych aplikacjach albo coś podobnego. No ale ja nie instaluje milionów idiotycznych aplikacji.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Postprzez Yannick » 14 gru 2014, o 01:00

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hahah masz telefon na 2GB i Ci sie zapycha i polecasz z 512 :D? Dobre sobie. Ja mam wersje 1GB i działa jak dla mnie idealnie, nic mi sie nie zapycha. Widze ze wam to i 5GB Ramu byłoby mało :D

Nie zachwalam 512, pisalem o telefonie z 512MB w calkiem innym kontekscie - nie dla siebie i chyba trochę off top w stosunku do Autora wątku. A co do zapychania to nie mam porównania do 1GB, ale też staram się nic zbędnego nie mieć nainstalowane (takie nawyki ze starych czasów, kiedy komputery miały po 512MB). Używam po prostu i nie zawsze nadąża... :-D
Yannick

Pochwały: 3
Telefon:: Asus

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?