• Reklama

Tani i dobry tablet dla laika

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Tani i dobry tablet dla laika

Postprzez Lullaby » wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:18

Cena (bez VAT): Do 100 euro ale droższe też rozważę

Wielkość ekranu/Rozdzielczość: chcę większy ekran a nie coś jak telefon....myślę że coś koło wielkości standardowego zeszytu(już z obudową) by było ok, byleby nie większy.

System: Nie wiem

RAM/ROM/Procesor: Nie wiem

3G/Karta SD: ???

Preferowane marki: Nie mam pojęcia

Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny(aliexpres)

Wymagania (parametry, funkcje): Chciałabym aby się nie zawieszał i aby nie trzeba było czekać wieczności aż zajarzy że coś się chce zrobić.
Zamierzam na nim trzymać aplikacje ulubione których z jakiś względów nie chcę lub nie mogę mieć na telefonie, od czasu do czasu przeglądać internet(szczególnie w podroży) czasem grać w gierki, czasem coś poczytać na nim bym chciała, też będzie służył do Instagrama a więc foty w miarę fajne jakby robił to już w ogóle b y było świetnie :-D a tak to nic specjalnego nie robiłaby na nim
Ważne jest też aby działał z Wi-Fi, raz miałam z tym problem. Mieszkam w Holandii i jak kupiłam tablet(z PL, GoCleaver) to po przyjeździe tutaj przestawał działać :-(

Opis: Nie znam się na tabletach i równie dobrze można mi mówić po chińsku i nic nie będę dalej wiedziała :-P Poszukuję na aliexpress tabletu taniego i dobrego.
Ostatnio edytowano wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:34 przez Lullaby, łącznie edytowano 1 raz
Lullaby

Reklama

Re: Tani i dobry tablet dla laika

Postprzez slavo22 » wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:21

Daj to w szablonie bo admin wywali

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Re: Tani i dobry tablet dla laika

Postprzez Lullaby » wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:34

Mam nadzieję że już jest ok :)