• Reklama

Tani, dobry telefon 5" lolipop ze wsparciem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Tani, dobry telefon 5" lolipop ze wsparciem

Postprzez W1904 » 8 maja 2015, o 19:45

Witam, nadszedł czas na nowy telefon dla żony mojej toteż proszę o pomoc. Przede wszystkim ma działać sprawnie i bez zacinek. Reszta w szablonie.

Cena (bez VAT):
im taniej tym lepiej

Wielkość ekranu/Rozdzielczość:
5, max 5.2 na pewno nie 5.5

Ilość RAM/ROM/
2/8 minimum + slot sd

Procesor
4 chętniej 8

Dual/Single sim
Raczej dual ale niekoniecznie

Preferowane marki:
Wszystko jedno

Miejsce zakupu(Polska/Chiny)
Wszystko jedno

Wymagania (parametry, funkcje):
Android 5+ i wsparcie w postaci customów, aparat byle był. Fajnie jak będzie w miarę ładny.

Rynek rozwija się w takim tempie, że nie idzie za tym nadążyć także drozdy forumowicze pomóżcie :)
W1904

Reklama

Re: Tani, dobry telefon 5

Postprzez hellhammer » 11 maja 2015, o 09:38

Praktycznie wszytsko jedno :D w kazdej z opcji. Wiec może jakiś za 400$?
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Tani, dobry telefon 5" lolipop ze wsparciem

Postprzez W1904 » 11 maja 2015, o 12:14

@up serio? Aż tak duże trudności z czytaniem masz? Współczuję.
W1904

Postprzez blue_voyager » 11 maja 2015, o 12:18

Podaj jakąś cenę bo wątek poleci do kosza.
Jak Ci doradzać skoro nie wiadomo ile możesz zapłacić?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez W1904 » 11 maja 2015, o 12:31

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Ale niech będzie
700 PLN
Mogę dołożyć, ale im mniej tym lepiej.
(Nie wiem czy da się edycje pierwszego posta zrobić...)
W1904

Postprzez hellhammer » 11 maja 2015, o 13:15

W1904 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ty mi współczujesz? Szczerze? Jak Ty nawet nie potrafisz określić, do jakiej ceny ma być telefon, w każdej opcji prawie obojętne lub może ale nie musi? To skoro Ty nie wiesz co ma być w tym telefonie, to kto ma to określic? Kto ma pomóc?
Może i często się nie zgadzam z blue_voyager ale chyba i on mnie teraz zrozumie :) nie da sie doradzić komuś kto prawie w kazdej opcji pisze obojętne, albo nie podaje ceny, pisząc jak najniższa. Dla jednego najniższa będzie 100$ a dla innego to bedzie 400$? Więc Ty mi współczujesz?
To Tobie chyba trzeba współczuć, bo ja jak szukam jakiegoś produktu, to już mam określone preferencje, wymogi. Ty nie masz określonego nic. To nam robisz przysługę, że określiłeś cene do 700zł czy sobie?
Przy takich kryteriach jak określiłeś jeden Ci podpowie bierz jiay f1 a drugi meizu mx4(oczywiście ubarwiam, ale sedno sprawy zachowane). I on mi współczuje :D. Oki a ja gratuluje konkretności i wiedzy co się chce kupić :D. Współczuje jak kupujesz samochód :D
Chyba, że kryterium jest "ma działać sprawnie i bez zacinek" sprawnie i bez zacinek działa zarówno telefon za 70$ jak i za 500, tyle, że jest różnica co sie na tym telefonie robi i do czego nam służy a czego nie okresliłeś!
A może wyznacznikiem będzie ten super Lolipop :D, powiedz chociaż dlaczego L a nie KK :D? Bo nowszy? Ale pamiętaj nowszy nie zawsze oznacza lepszy.
Dobre wsparcie? A co przez to rozumiesz? Producenta telefonu, czy wsparcie alternatywne? Softwarowe czy Hardwarowe?
Stwierdzenie w miare fajny nic nikomu nie powie :D, bo każdy ma inny gust, jeden powie, że iphone jest piękny a drugi powie, że jest brzydki jak kupa g... Więc?
Dual ale niekoniecznie? To chcesz ten dual czy nie?
2/8 +sd/procesor? Co to znaczy, ze ma mieć procesor? No trudno, żeby działał bez....

Przy takich kryteriach jak podałeś, ten temat jak i propozycje bedą trwać w nieskończoność. Bo potem po podaniu 20 propozycji telefony, spytasz ktory najlepszy :D i który z nich brać..... i to mi współczujesz? Ech szkoda gadać...
Ostatnio edytowano 11 maja 2015, o 13:46 przez hellhammer, łącznie edytowano 3 razy
hellhammer
VIP

Postprzez shayk » 11 maja 2015, o 13:36

Zobacz p6000, najtańszy z możliwych obecnie z nowym procesorem.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez hellhammer » 11 maja 2015, o 13:50

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@shayk tak żartem mówiąc zakochałeś się chyba w tym telefonie :)
hellhammer
VIP

Postprzez shayk » 11 maja 2015, o 13:58

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@shayk tak żartem mówiąc zakochałeś się chyba w tym telefonie :)

Nie, jest to najtańsza opcja z nowym procesorem. Jeśli ktoś potrzebuje budżetowego, a w miarę nowego smartfona to jest najlepsza opcja za 115$ i 5 cali. Chyba, że się nie zgadzasz, to napisz swoje argumenty. Chyba lepiej tak, niż rozpoczynać niepotrzebne spory.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez hellhammer » 11 maja 2015, o 14:03

A napisałem, że się nie zgadzam :) ? poprostu polecasz go w każdym temacie, więc stwierdziłem, że sie zakochałeś :)
Ostatnio edytowano 11 maja 2015, o 14:03 przez hellhammer, łącznie edytowano 1 raz
hellhammer
VIP

Postprzez W1904 » 11 maja 2015, o 14:03

Hellhammer nie pisz już do mnie, ok? Nie potrafisz przeczytać postu ze zrozumieniem, nie chcesz pomóc, daj sobie spokój.
W1904

Postprzez hellhammer » 11 maja 2015, o 14:06

Nie widzę w regulaminie, zakaz odzywania się w tematach przez hellhammer. Więc? Kolejna sprawa nie piszę do ciebie na PW ani Cię nie wyzywam. Pomóc? W czym? Określ bardziej swoje wyamagnia to pomogę nie tylko ja a i wielu innych. Bo jak dla mnie wymienianiem tlefonów jest bezsensowne, bo i tak jak napisałem wczesniej, nie będziesz wiedział w czym wybrać.
hellhammer
VIP

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?