• Reklama

Tablety na intelu a instalacja systemu

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Tablety na intelu a instalacja systemu

Postprzez jarekm95 » środa, 3 czerwca 2015, 01:37

Witam. Mam pytanie odnośnie tabletów z dual os / z windowsem. Generalnie zawsze są sprzedawane z windowsem 8. Z tego co widzę mają one normalny bios jak w pecetach - mam zatem pytanie czy da się na nich zainstalować np windowsa 7 albo linuxa? Czy jak już wyjdzie windows 10 to mogę być pewien że go zainstaluję, czy jestem uzależniony od producenta czy wypuści odpowiedni "rom"?

A konkretnie jestem zainteresowany tabletami chuwi vi8 i vi10. Czy ktoś mógłby spróbować odpalić chociażby ubuntu w trybie live z pendrivea?
jarekm95

Pochwały: 3

Reklama

Re: Tablety na intelu a instalacja systemu

Postprzez ddr » środa, 3 czerwca 2015, 03:15

Procek x86, zajmuje miejsca tyle co wersja PC i ciągnie te same update. Wychodziłoby na to że tak, ale ręki uciąć nie dam bo takiego sprzętu nie mam. Szukam czegoś do 120$, tyle że zamiast modemu 3g przydałby się gps.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez night95 » środa, 3 czerwca 2015, 08:44

znajomy ma onde v820w czy jakoś tak to szło, z 8.1 na intelu. jak by udostępnił to bym sprawdził, a tak poza tematem to kupił go ze 3 miesiące temu albo dwa i używał 3 razy bo mu nie potrzebny i chce sprzedać.
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Pochwały: 17

Postprzez jarekm95 » środa, 3 czerwca 2015, 10:53

No szczerze to bardziej skłaniam się do vi10 z tą klawiaturą z touchpadem, bo ma to mi zastąpić laptopa (mam super lapsa, ale jest ciężki, a chciałbym nosić to na uczelnie). Póki co tylko czytam, ewentualny zakup to pewnie się odwlecze aż na koniec wakacji.
jarekm95

Pochwały: 3

Powrót do TABLETY