• Reklama

Tablet zablokowany wzorem.

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Re: Tablet zablokowany wzorem.

Postprzez bumbum » sobota, 29 listopada 2014, 19:39

ok,wgrałem inny rom, ale jest po chinsku i dotyk przestał działac. Na pewno nie od tego urządzenia. Bedzie problem teraz znaleźć dobry rom.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez bumbum » sobota, 29 listopada 2014, 20:14

udało się.
Aktualizacja firmware

Uwaga: Należy zapoznać się z numeru seryjnego plik Checklist.txt osiągnąć prawidłowe pakiet oprogramowania układowego na tablecie.

1. Pobierz narzędzie:
- Za pomocą przeglądarki internetowej na zwykły komputer, odwiedź http://www.kocaso.com/firmware/?model=Firmware%20Tools
- Pobierz i zapisz PhoenixCard_Self-Extract.exe.
-To Jest wskazane, aby utworzyć folder na pulpicie i nazwać go coś jak "tabletki", więc łatwo jest znaleźć i utrzymać wszystkie pliki w jednym miejscu.
-Run Raz pobieranie jest zrobione, to narzędzie do ekstrakcji nowo utworzonego folderu "tablet".

2. Pobierz plik obrazu:
- Idź do http://www.kocaso.com/firmware/?model=M770
-Verify Numer seryjny z tyłu tabletu numerem seryjnym do Checklist.txt
- Kliknij na pliku dla tabletu modelu. Jeśli jest więcej niż jeden, należy dopasować numer seryjny z tyłu tabletu do Numer seryjny Checklist.txt
- Rozpakuj plik do utworzonego tym folderze "tablet"

3.Make się, że karta pamięci jest sformatowany
-Open Się komputerowe (większości okien maszyny, które jest zrobione, klikając menu Start - Computer)
-WSTAW Kartę pamięci do komputera.
-Po Jazdy wyskakuje (zwykle jako karty SD lub dysku wymiennym, lub na karcie pamięci, zależy od czytnika kart pamięci), kliknij prawym przyciskiem myszy na karcie pamięci, a następnie wybierz formacie ...
-W Formatu dysku wymiennym pojawiają się upewnić, w "Opcje formatowania", że "szybkie formatowanie" jest zaznaczona i kliknij przycisk Start.
-To Pojawi się w "Ostrzeżenie czy na pewno?" komunikat i kliknij przycisk Tak. Spowoduje to usunięcie wszystkiego na tej karcie pamięci i przygotowania go do oprogramowania.
-To Będzie pop-up z innego okna z powiadomieniem, że format jest zakończona i można przejść do następnego kroku.

4. Zapis na kartach microSD:
- Otwórz folder PhoenixCard, które zostały wyodrębnione w kroku 1 i uruchomić PhoenixCard.exe. Ikona jest zielona folderu.
- Kliknij przycisk [DiskCheck] i upewnij się, że ?? s wskazując na dysku MicroSD
- Kliknij przycisk [IMG plik] i wybrać plik obrazu firmware
- Upewnij się, że "produkt" jest w trybie zapisu
- Kliknij przycisk [Burn] napisać firmware do karty MicroSD. Uwaga może to potrwać dość czasu, aby zakończyć. To będzie zakończone, gdy pasek postępu jest pełny i dziennika mówi "Burn End".

5. Wykonaj aktualizację:
- Włóż kartę MicroSD do tabletki i uruchom go. Rozpocznie się aktualizacja systemu. Wyciągnij kartę po pomyślnie zaktualizowane.
a rom ten http://chomikuj.pl/Sowa_zone/Tablety+ro ... 077936.img
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez Venn » sobota, 29 listopada 2014, 20:19

Czyli miałem rację, miałeś takie autonomiczne auto-wgrywajace recovery:)
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42

Postprzez bumbum » sobota, 29 listopada 2014, 20:30

sorki za błędy w tłumaczeniu ale tak translator przetłumaczył. Punkt drugi nalezy pominąć jesli jest to inny tablet niz M770

Acha i nie działa aparat w tym Romie, ale to szczegół, ważne ze w ogóle nie poszedł na smietnik tablet i cos udało się zrobic z nim.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Postprzez bumbum » poniedziałek, 1 grudnia 2014, 14:18

Tnie się strasznie na tym ROMie, ponoc ten co wgrałem to wersja na 2 kamerki a ja potrzebuje na jedną, przez to kamera nie działą. Przeryłem cały internet, popróbowałem jeszcze kilka innych wersji ROMu i D..pa
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Poprzednia strona

Powrót do TABLETY