• Reklama

Tablet za 150-250$ 10-12" z aktywnym rysikiem

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Tablet za 150-250$ 10-12" z aktywnym rysikiem

Postprzez Frexor » środa, 3 sierpnia 2016, 01:43

Cena (bez VAT): 150-250$ (chociaż wolałbym nie przekroczyć 200)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 10-12", minimum FullHD
System: Windows/Linux (może być dualboot z Androidem)
RAM/ROM/Procesor: standardowo - 4GB RAM, 64 ROM, x5-Z8300
3G/Karta SD: obojętne
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Aktywny stylus (nie musi być super, wystarczy, że bez problemu będę robił notatki i rysował jakieś wykresy) i wolałbym klawiaturę typu 2w1, a nie "surface"
Opis: Szukam czegoś w miarę taniego, do robienia notatek i przeglądania internetu. Jakiś czas temu zamówiłem na aliexpress Chuwi Hi12 Stylus z EU, ale po paru dniach chińczyk napisał, że już nie ma w EU i od razu zgodził się na full refund. Teraz przeglądałem coś tańszego i spodobał mi się Cube iWork 10 Ultimate, ale niby druga wersja (z USB typu C) to jakiś koszmar (zaniżone taktowanie pamięci RAM, "atrapa" portu USB-C i wolny dysk) więc zrezygnowałem. Teraz myślę o Teclast Tbook 11 albo o Cube iWork 11 Stylus. No i oczywiście wciąż myślę o tym Chuwi, ale jego cena, zamiast spadać, to rośnie.

Ogólnie jakie jest wasze doświadczenie z takimi tabletami? Może to zastąpić notebooka? Ja ogólnie nie przepadam za laptopami, strasznie niewygodnie się przegląda internet przy niskiej rozdzielczości i touchpadem. Zdecydowanie wolę ustawić tablet pionowo i klikać palcem.
Frexor

Reklama

Powrót do Jaki tablet kupić ?