• Reklama

Tablet z projektorem?

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Tablet z projektorem?

Postprzez mattluug » środa, 9 września 2015, 14:32

Cześć,

Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem małego projektora i przy tej okazji zetknąłem się z Tabletami posiadającymi wbudowany projektor.
Czy ktoś miał okazje coś takiego testować, a może nawet posiada? Jak rozwiązanie się sprawdza w praktyce?

Zależy mi by taki projektor był w stanie wyświetlić znośny obraz, na potrzeby oglądnięcia np. filmu (wystarczy rozdzielczość 856x650). Jednak bardzo istotne jest by obraz był czytelny.

Szczególnie zastanawia mnie czy taki tablet jest w stanie odtworzyć surowy materiał video zapisany w AVCHD (w sensie czy da radę jeśli chodzi o jego parametry bez przycinania etc.)? bo to byłby tu wymóg w przypadku zakupu.

Wpadły mi takie propozycje:
Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
SmartQ U7

dodatkowna ali znalazłem jeszcze coś takiego - wiadomo sprzedawca słaby to tylko przykład):
http://www.aliexpress.com/item/Gigxon-X ... 6,201409_2

Ewentualnie czy ktoś używa/ma namiary na niedrogi i nieduży projektor z chin z sensowną jakością obrazu?
mattluug

Reklama

Re: Tablet z projektorem?

Postprzez kamil018 » środa, 9 września 2015, 15:34

projektor:
GM50 80lm LED
naprawdę mały i sądząc po opiniach całkiem niezły kosztuje 260 zł + przesyłka kurierem tylko dzisiaj z okazji rocznicy sam się nad nim zastanawiam, jako mniej lub bardziej potrzebny bajer, ze względu na możliwość zasilania przez powerbank i oglądania praktycznie wsządzie
http://www.banggood.com/GM50-80lm-LED-Projector-Support-1080P-SD-HDMI-VGA-AV-USB-Micro-USB-p-956049.html?p=7806042051316201508Y
Alcatel OT918D > Doogee DG750 > Xiaomi Redmi 3

Sprzedam:
1.
kamil018

Pochwały: 5

Re: Tablet z projektorem?

Postprzez fake4r » środa, 9 września 2015, 16:35

Ja miałem kiedyś podobny tylko teoretycznie mniejsza rozdzielczość, chociaż nie wiadomo czy ten ma tyle ile piszą, nawet taki sam pilot był. Dobry projektor niestety swoje kosztuje, a to bardziej właśnie taki bajer. A ten obraz na filmiku to pewnie z metra wyświetlany i jeszcze w miarę jako tako wygląda.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Powrót do TABLETY