• Reklama

Tablet w klasie Onda v989

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Tablet w klasie Onda v989

Postprzez voobar » niedziela, 7 września 2014, 14:38

Cześć, poszukuję tablet do pracy i do multimediów. Wiecie, typowe zastosowanie, a w skrócie na uczelnie. Jakiś czas temu odkryłem to forum i jeden z mnóstwa chińskich marek Onda. Nie ukrywam, że bardzo mi się spodobał. Szczególnie model v989 i jego osiągi. Niestety z tego co zauważyłem, ma straszne problemy z optymalizacją oprogramowania. Dlatego zwracam się z pytaniem: Czy jest jakiś tablet o podobnej specyfikacji, ale z na tyle dobrym oprogramowaniem, przy którym się nie będę martwił, że nagle mi się zatnie office, bądź emulatora DSa? Czy jednak sprawić sobie Ondę i po prostu czekać cierpliwie na kolejne upadaty softa? Piszę do właścicieli ondy, a także takich laików jak ja, którym udało się znaleźć jakieś rozwiązanie. Dzięki za pomoc.
voobar

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Tablet w klasie Onda v989

Postprzez znafca » niedziela, 7 września 2014, 14:46

Czekam na swoją onde 989 - utkneła w wawie na cle, jak dojdzie wtedy cos Ci dopiero powiem. Z tego co czytełem na najnowszym sofcie 2.0 jest już na prawde spoko, no ale tak jak już pisałem napisze coś więcej jak moja sztuka się zamelduje w moich rękach :)
znafca

Pochwały: 7

Postprzez kazunarii » niedziela, 7 września 2014, 18:37

Możesz śmiało kupić Onde. Sam ją mam i powiem Ci, że po aktualizacji z 2 września radzi sobie wyśmienicie. Nie ma żadnych przycinek. Jakbyś był zainteresowany zakupem w Polsce:

http://owlite.pl/onda/20-tablet-onda-v989-octa-core
kazunarii

Postprzez voobar » poniedziałek, 8 września 2014, 12:54

Dzięki, ale jednak chyba zdecyduje się na zakup na aliexpressie. To zawsze taniej. :P Mam jeszcze pytanie. Czy w kiedy ustawi się inny język niż chiński(angielski, polski - obojętnie), to czy tak jak na miui część aplikacji nadal posiada krzaczki? Interesują mnie aplikacje typu kalendarz.
voobar

Postprzez Robbo » poniedziałek, 8 września 2014, 13:46

Nie ma żadnych krzaczków sa tylko w chińskich apkach. System jest w 99,9% po polsku.

Ja i G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14

Powrót do TABLETY