• Reklama

Tablet Voyo A1 z win8 150$

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Re: Tablet Voyo A1 z win8 150$

Postprzez goovcik » piątek, 19 grudnia 2014, 03:27

I ja mam tego tableta. Przyznam,że jestem z niego mega zadowolony. Przez hdmi pod tv działa b.ładnie (ach to xbmc i sopcast ;)) Filmy odtwarza dobrze. Do windowsa trzeba się przyzwyczaić. Faktycznie obsługa palcem pulpitu jest nieco utrudniona ze względu na rozmiar ekranu ale da się bez rysika. Dotyk działa dobrze. Mój egzemplarz przyszedł uszkodzony-tzn sypał artefaktami ale po interwencji u sprzedawcy udało się rozwiązać problem zdalnie-winna była taśma łącząca ekran z resztą bebechów. Jest ona jakby nieco krótkawa i czasem przy nacisku na tableta mogą pokazać się dziwne "efekty" graficzne w postaci pasków, aż do wysypania sterownika graficznego (taki koment że przestał działać ale odzyskał sprawność). Także jeśli coś takiego wystąpi to otwierać i poprawić taśmę w gnieździe. Bateria trzyma krótko-to chyba jedyna bolączka tego sprzętu ok.2-3h jak ktoś wcześniej pisał. Kąty widzenia naprawdę bardzo dobre. Co do gier to się nie wypowiem bo już nieco z nich wyrosłem, ale asphalt ze sklepu windowsowego chodzi pięknie :P Mój system mam spolszczony w 100% choć jak przyszedł był mix ruskiego z angielskim...Taka ciekawostka-tablet ma kontroler pamięci USB 3.0 chociaż gniazdo 2.0. Zastanawiałem się czy by nie spróbować zrobić mu tuningu i nie wlitować gniazda 3.0 - moejsca jest aż nadto. Czy to w ogóle byłoby możliwe? Jeśli ktoś na tym forum ogarnia konkretnie elektronikę może by się wypowiedział? Bo jeśli to by się udało to byłby chyba jedyny tak tani sprzęcior z usb3 :)

A to co właśnie przeczytaliście zostało wystukane ma moim voyo :)
goovcik

Pochwały: 2

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Tablet Voyo A1 z win8 150$

Postprzez wojas2 » środa, 11 lutego 2015, 02:08

Ktoś z was ma wersje tego tabletu z 3g ? Jak tam z tą baterią w końcu ? Teraz wersje 3g można wyrwać za 130$ wiec jak za mniej niż 500zł dobra oferta.
wojas2

Poprzednia strona

Powrót do TABLETY