• Reklama

Tablet Voyo A1 z win8 150$

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Re: Tablet Voyo A1 z win8 150$

Postprzez Adachorr » sobota, 30 sierpnia 2014, 13:53

bontek napisał(a):Tak wygladaja wlasnie walki :)
Latwo poznac jak ktos nie wie to jesli nie ma przy nazwie sprzedawcy "VISIT STORE" tylko jak tu
"VIEW THIS SUPPLIER's PRODUCTS" gdzie po wejsciu nie przenosi nas do sklepu uzytkownika tylko
do wynikow wyszukiwania, to wiadomo juz ze konto ma zawieszone :)

0 komentarzy, super cena :) no i zielony kolor A1 ktorego nikt nie ma...heheheheh
Najbardziej chodliwy heheheh

Dzięki za odpowiedz, moje doświadczenie z aliexpress jest jeszcze kiepskie, staram się unikać sklepó z zerową ilością komentarzy ale ta cena mnie zainteresowała. A czy ochrona kupujących aliexpress nie zapobiega takim wałkom? w sensie ze przychodzi do mnie cegła a nie tablet, ja to zgłaszam i sprzedawca nie dostaje pieniędzy?
może ma ktoś doświadczenie z takimi sytuacjami bo jestem ciekawy jak wygląda postępowanie w takim wypadku.
Adachorr

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez bontek » sobota, 30 sierpnia 2014, 14:39

Co do tej kwestii to spoko - system ochrony kupujacych dziala lepiej niz u nas w Allegro :)

Chinczyk rzadko kiedy wysyla cegle :) Jesli juz to nie wysle w ogole albo sprzet o innej konfiguracji niz to bylo w opisie ale i od tego jestes tez odpowiednio chroniony wiec nie masz sie czego obawiac
bontek
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez Insejn. » sobota, 30 sierpnia 2014, 15:30

bontek napisał(a):Gry na Windows 8.1? Ciekawe jak na takim czyms grac a parowanie takiego tableta z klawiatura wg mnie mija sie z celem :)

Znajdź mi laptopa całkiem dobrego, w tym przedziale cenowym który nie jest mocno zmęczony i ma co najmniej 2GB ramu. Nic sensownego niż te Delle po leasingowe nie ma. Uwierz, że nie. Wiem co mówię, bo miałem lapka za 420 czy 450 który wytrzymał pół roku i poszedł z dymkiem, mieć nadzieję że Voyo wytrzyma na długo i duży + ze względu na mobilność, mogę go zabrać wszędzie. A z grami dotykowymi nie ma problemu (ze sklepu), z tymi z netu byłby kłopot, ale szukam rozwiązania, może coś się znajdzie :)

bontek napisał(a):Tak wygladaja wlasnie walki :)
Latwo poznac jak ktos nie wie to jesli nie ma przy nazwie sprzedawcy "VISIT STORE" tylko jak tu
"VIEW THIS SUPPLIER's PRODUCTS" gdzie po wejsciu nie przenosi nas do sklepu uzytkownika tylko
do wynikow wyszukiwania, to wiadomo juz ze konto ma zawieszone :)

0 komentarzy, super cena :) no i zielony kolor A1 ktorego nikt nie ma...heheheheh
Najbardziej chodliwy heheheh

U mojego sprzedawcy wszystkie kolory mieli - ja mam żółty. ;)

NIe jest źle za tę cenę, aby znaleźć dobry uchwyt do tego tableta (do auta) + ładowarkę na 2A i można śmigać z radiem, ew pasażer by miał zabawkę do netu albo czy coś sprawdzić na szybko, też zdało by egzamin (telefon robiłby za router MiFi). Zauważyłem tylko 1 błąd - w trakcie grania w jedną grę na chacie pojawiają mi się braki w postaci znaków ąśćżźóęł - zamiast nich są odwrócone pytajniki i tym podobne, lecz mi to nie przeszkadza - przypuszczam że system jest spolszczony w 90%.
Insejn.

Postprzez Saku » niedziela, 31 sierpnia 2014, 11:37

WG swiss post moja paka juz jest w warszawie :mrgreen:
No ciekaw jestem co z tego bedzie. Z takich minusow co pisalisicie to mi to nie przeszkadza najgorsze sa bledy systemowe i jakies problemy typowo sprzetowe gdzie mam nadzieje ze tego nie bedzie :-/
Ja chcialem 8" bo chcialem zaladowac automape na to i do auta. Brak GPS hmmmm zawsze mozna kupic dodatkowy zew. Ale fajnie ze gierki tez smigaja :-D
Saku

Postprzez Adachorr » poniedziałek, 1 września 2014, 12:09

@up
podziel się wrażeniami jak już go potestujesz.
Adachorr

Postprzez Saku » środa, 3 września 2014, 23:26

Paczka dzis doszla.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hosting galerii zdjęć na allegro

Coz powiedziec.....
No fajne, naprawde fajne.
Jest kilka minusow no ale wiadomo ze za ta kaske inaczej byc nie moze. Wykonanie dosc dobre, troszke plastikowy i bardzo widac odciski na tyle i na przodzie.
Fajnie ze ogarnia normalnie dysk przenosny 2,5" po USB, zero przycinki przy oryginalnym pliku z GOPRO 3 Black wiec tu u mnie duzy +
Windows 8 troszke zakrecony, albo przyzwyczajenie do androida :-) fajnie instalowac wszystko z google co sie podoba. Bateria narazie trzyma fajnie wiec kolejny +
A - za wielkosc za to ze jak przelaczamy sie na normalny pulpit to malo co widac jak wejdziemy w moj komputer a brak przyblizania.

Obrazek Obrazek Obrazek
galeria allegro

Minus tez za brak ladowania przez USB. Szkoda :-( w zestawie kiepska plastikowa ladowarka, kable z czarnego G...a zakonczonego mini jackiem...
Wielki minus za brak rysika przy tej wielkosci tabletu jak przelaczysz na pulpit to bez kredki nie podchodz :-/
Mimo tego narazie mi sie podoba wiec bede testowal dalej :-)

Jak cos chcecie wiedziec to pisac ;-)
Pozdrawiam
Saku

Postprzez szametu » czwartek, 4 września 2014, 18:01

przelaczanie na pulpit - jak przestaniesz myslec, ze tablet z windowsem zastapi kompa / lapka, daj znac. ( chyba ze masz do czynienia z 12' surface pro. wtedy mozemy podjac dyskusje.

brak rysika ? patrz wyzej. chcesz cos dobrego z rysikiem ? galaxy note lub ipad.
szametu

Postprzez Saku » czwartek, 4 września 2014, 23:05

Prosze Cie :-)
od kiedy Ipad ma rysik? :lol: mam i ipada i nota wiec chyba wiecej nie musze mowic. ale wyjasnie tobie: ipad ma "10"cali wiec jest spory mimo ze nie ma RYSIKA o ktorym mowisz obsluga nim jest bardzo latwa bo ma ios, ale jak by byl win8 by bylo tak samo.
Galaxy Note ma dosc maly ekran i dla ulatwienia fajnie ze dali rysik co mogli by dac w Voyo ale nie dali wiec szkoda. Co nie znaczy ze uznaje A1 ze jest beeeee bo tak nie jest bo wlasnie w tej chwili z niego pisze. i nikt tu nie porownuje tabletu do kompa parametrami a jak juz to tylko jesli chodzi o prace windowsa i tyle.

Ps. jak ktos jest nowy na forum to nie znaczy ze sie dopiero urodzil.
pozdrawiam.
Saku

Postprzez Adachorr » czwartek, 4 września 2014, 23:30

@Saku
tu masz program do symulowania myszki, może on trochę pomoże w lepszym nawigowaniu po pulpicie
http://www.lovesummertrue.com/touchmous ... index.html
Może powinieneś zmienić wielkość skalowania elementów pulpitu (nie powiem Ci dokładnie gdzie jest ta opcja bo nie posiadam tabletu z Win ale wiem, że jest taka możliwość)
Jeśli możesz to napisz jak wygląda sprawa podłączenia tabletu do telewizora (w jakiej rozdzielczości jest wysyłany sygnał-full HD?)
Sprawdź też w miarę możliwości czy internet explorer radzi sobie z płynnym odtwarzaniem filmów 720p w YouTube i czy radzi sobie z taką rozdzielczością streamów np z twich.tv.
Dzięki za ewentualne odpowiedzi. Ciekawe jak będzie się sprawowała bateria z czasem......oby było wszystko ok bo to największy problem tego tabletu (podobno)
Adachorr

Postprzez szametu » piątek, 5 września 2014, 19:51

od kiedy ipad ma rysik ? pewnie od chwili, kiedy przelaczanie sie w tryb detskopowy na 8' tablecie jest uwazane za faux pas.

swoja droga ciekawy zanik jakosci. ipad, pozniej nie zoptymalizowany ( ilosc urzadzen ze zoptymalizowanym robotem mozna policzyc na palcach jednej reki - zacznijmy wiec. raz, dwa ... ) robocik, teraz chinski windows 8 ... co za tydz ? cos z biedronki ?

tez mam super samochod, ale czy to robi ze mnie znawce ? mysle ze watpie ( metarofa taka ;) )
szametu

Postprzez Insejn. » sobota, 6 września 2014, 12:31

Ja dostalem rysik, koloru zielonego +jezyk Polski ustawil mi chinczyk :)
Zapomnialem dac link do first runa i unboxingu. First:https://www.youtube.com/watch?v=KeqKAuuCI70
https://www.youtube.com/watch?v=vennAfYAPZE
Saku napisał(a):Paczka dzis doszla.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hosting galerii zdjęć na allegro

Coz powiedziec.....
No fajne, naprawde fajne.
Jest kilka minusow no ale wiadomo ze za ta kaske inaczej byc nie moze. Wykonanie dosc dobre, troszke plastikowy i bardzo widac odciski na tyle i na przodzie.
Fajnie ze ogarnia normalnie dysk przenosny 2,5" po USB, zero przycinki przy oryginalnym pliku z GOPRO 3 Black wiec tu u mnie duzy +
Windows 8 troszke zakrecony, albo przyzwyczajenie do androida :-) fajnie instalowac wszystko z google co sie podoba. Bateria narazie trzyma fajnie wiec kolejny +
A - za wielkosc za to ze jak przelaczamy sie na normalny pulpit to malo co widac jak wejdziemy w moj komputer a brak przyblizania.

Obrazek Obrazek Obrazek
galeria allegro

Minus tez za brak ladowania przez USB. Szkoda :-( w zestawie kiepska plastikowa ladowarka, kable z czarnego G...a zakonczonego mini jackiem...
Wielki minus za brak rysika przy tej wielkosci tabletu jak przelaczysz na pulpit to bez kredki nie podchodz :-/
Mimo tego narazie mi sie podoba wiec bede testowal dalej :-)

Jak cos chcecie wiedziec to pisac ;-)
Pozdrawiam
Insejn.

Postprzez Saku » sobota, 6 września 2014, 15:25

widze tez miales bateryje wycyckana do konca :-)
a dziala ci po HDMI NA TV bo mi narazie cos tv tego nie ogarnia a nie mialem czasu bardziej sie wtajemniczac.
tez fajny kolorek. zastanawia mnke co i jak w sytuacji kiedy bede chcial przeinstalowac system od nowa co ze sterownikami?
Saku

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do TABLETY