• Reklama

Tablet uniwersalny - pomoc w wyborze

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Tablet uniwersalny - pomoc w wyborze

Postprzez ri2do » środa, 16 grudnia 2015, 12:12

Witam

Nie wiem czmu moj poprzedni post zostal usuniety, bez zadnego wyjasnienia od moderatora, dlateog postuje ponownie.

Cena (bez VAT): 1000zl z VAT - nie wiem ile to bedzie bez

Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 9.7 cala (minimum)/full HD albo lepiej

System: Android lub dual boot (choc nie wydaje mi sie zeby win 10 byl mi potrzebny gdyz na takim sprzecie I tak w gry PC'owe nie pogram a filmy mozna odpalic pod androidem.)

RAM/ROM/Procesor: 2gb+ / 32gb minimum / trudno powiedziec

3G/Karta SD: 3G tak lub LTE / Tak (najlepiej jak by byla osobna do pamieci juz istniejacej)

Preferowane marki: Nie mam (byle nie apple I Samsung)

Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojetne

Wymagania (parametry, funkcje): tablet musi miec dobra baterie, gdyz bedzie glownie uzywany jako narzedzie rozrywkowe w czasie dlugich podrozy ( nieraz po 10 godzin +), bede go glownie uzywal do rekreacji, czyli filmy, lub gry (z play store)

Opis: Chcialem prosic o pomoc w wyborze tabletu, a dokladnie rzecz biorac o rekomendacje co do potencjalnych produktow.Prosilbym o podanie nazwy oraz ktrotki opis dlaczego wlasnie go polecacie.

Z gory dziekuje
ri2do

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Tablet uniwersalny - pomoc w wyborze

Postprzez ri2do » piątek, 18 grudnia 2015, 19:50

Witam,

Jako ze nie dostalem ani jednej odpowiedzi, musialem spedzic dodatkowe kilkanascie godzin na robieniu research.

Koniec koncow stwierdzilem ze kota w worku nie kupie ale wezme cos sprawdzonego. Moj wybor padl na Nvidia Shield K1.

Jakby co, panie moderatorze (co wymaga trzymania sie zastad, jednak nie od wszystkich) moze ten temat pan zamknac lub nawet usunac.
ri2do

Powrót do TABLETY