• Reklama

Tablet do emulacji

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Tablet do emulacji

Postprzez tmk10 » środa, 1 kwietnia 2015, 19:57

Witam
Zastanawiam się nad kupnem tabletu, który służyłby do wszelakiej emulacji konsol, czyli PSP, PSX, Wii, Gamecube, N64, NDS, Gameboy Advanced, do pogrania w androidowe gierki, do oglądania streamów i internetu. Co będzie do tego lepsze: nowe Atomy czy np. nowe Snapdragony?
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7

Reklama

Re: Tablet do emulacji

Postprzez TLasky » środa, 1 kwietnia 2015, 23:10

A do gier to nie lepiej coś na MTK? Generalnie sprzęty na tych procach mają zazwyczaj lepszy stosunek wydajności w grach do ceny (poprawcie mnie, jeśli się mylę :-)).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez tmk10 » środa, 1 kwietnia 2015, 23:16

A czy poradzi sobie z emulacja np gow na ppsspp bo szczerze watpie?
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez TLasky » środa, 1 kwietnia 2015, 23:21

tomas1395 napisał(a):A czy poradzi sobie z emulacja np gow na ppsspp bo szczerze watpie?

To chyba zależy od tego jaki MTK będzie tam siedział :-) nie jestem na bieżąco w temacie tabletów, więc chętnie pośledzę ten wątek :-). Kwestia lepszej wydajności MTK w grach jest swego rodzaju szersza regułą ;-). Oczywiście powtarzam, że mam na myśli stosunek cena/wydajność. Będę miał wkrótce jeden tablet na MTK8392, to Ci dam znać czy ogarnia GOW-a :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Powrót do TABLETY