• Reklama

Tablet AMPE A79 - warto? A jak nie, to co do 150$?

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Tablet AMPE A79 - warto? A jak nie, to co do 150$?

Postprzez Krzaktak » środa, 30 października 2013, 18:11

Cześć wszystkim.
Mam pytanko następującej treści. Na ebay'u wygrzebałem sobie taki oto tablet:
[hide]Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj![/hide]
Warto to kupić?
Wiem że demonem predkości to nie będzie, ale nie tego oczekuję. Tablet jest mi potrzebny głównie do przeglądania zdjęć, oraz do robienia notatek czy czytania dokumentów (PDF), przeglądania stron www, słuchanie muzyki.
Jako że większość dokumentów trzymam w chmurze, oczywiście dostęp do sieci jest niezbędny. Areo2 mi powiewa, przy ilościach danych które normalnie z lapka wypycham, mogę zapłacić te kilka zł miesięcznie za jakiś pakiet w play czy innej sieci.
Gry to raczej mało istotna rzecz, filmy jeżeli nawet, to nie w HD i od dzwonów. Od tych rzeczy mam stacjonarnego kompa z dobrym monitorem ;).
W sieci w zasadzie nic o nim nie ma, znalazłem filmik na YT pokazujący w Antutu Benchmark wynik ~8300 pkt. Z tego co widzę po innych tabletach, to nie powala. Ale nie wiem na ile to się przekłada na zastosowania do których tabletu potrzebuje.
Martwi mnie też bateria 3000mAh, która teoretycznie gwarantuje czas pracy jedynie 2h. Możliwe żeby aż tak drenował baterię?

A jeżeli nie to, to co? 150$ to górny limit, najważniejsze dla mnie cechy to 3G, możliwie wysoka rozdzielczość, IPS, 7-8'', istotny jest czas pracy na baterii. Zastosowania jak wyżej. BARDZO mile widziane bluetooth i GPS.

Z góry dzięki za pomoc :)
Krzaktak

Reklama

Powrót do TABLETY