• Reklama

Tablet 12"~ 1500 zł

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Tablet 12"~ 1500 zł

Postprzez Frexor » piątek, 4 marca 2016, 00:01

Cena (bez VAT): 1500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: około 12" / Rozdzielczość Full HD
System: Windows, ewentualnie dualboot
RAM/ROM/Procesor: minimum 4GB/64GB/Intel Core M
3G/Karta SD: slot na kartę SIM się przyda, ale nie jest konieczny / slot na kartę SD będzie mile widziany
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu (Polska/Chiny): obojętne (preferuje PL ze względu na gwarancję)
Wymagania (parametry, funkcje): Fajnie by było, gdyby tablet obsługiwał STYLUS, port miniHDMI
Opis: Tablet będzie mi służył do robienia notatek na studiach (wzory, wykresy itd.), więc najlepiej, żeby obsługiwał STYLUS. Jeżeli tablet sobie z tym poradzi, to będę na nim modelował proste obiekty w SolidWorks i czasami coś liczył w MATLAB. W domu będzie często podpinany do monitora, by wygodnie prowadzić księgowość. Do tego będzie służył przeglądania internetu, oglądania YT i codziennie będzie podpinany do TV, żeby obejrzeć film lub serial. Będzie to sprzęt na lata (3-4 minimum) dlatego zastanawiam się, czy w ogóle kupienie tabletu za taką cenę jest opłacalne i może lepiej kupić laptopa.

Tablety, które mnie zainteresowały:
Teclast X16 Power - procesor sporo słabszy, ale 8GB ramu może ratować zacinaniem
Teclast X2 Pro - Intel Core M powinien spełnić moje oczekiwania
Kruger&Matz Edge 1161 - chyba klon Teclast'a X2 Pro, ale czytałem, że ekran nie jest najlepszy i chyba nie wspiera STYLUSa. Głównym jego atutem jest gwarancja i można go wyrwać na allegro za 1700~ zł.
Frexor

Reklama

Powrót do Jaki tablet kupić ?