• Reklama

Ta sama rzecz, różni sprzedawcy

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Ta sama rzecz, różni sprzedawcy

Postprzez epaulina » 2 sty 2015, o 16:20

Witam. Moze tu znajde odpowiedz. Kupilam bluze na aliexpress za 10$. Dzis przyszla. Jej rozmiar jest maly, ma krotkie rekawy i jest to niby Free Size.
Natomiast sa inne aukcje na krotych ta sama bluza kosztuje 30$ i rozmiary do XL. Moje pytanie brzmi: Czy ta sama rzecz u dwoch roznych sprzedawcow bedzie sie roznic?? Bluza za 10$ a za 30$?? Np jakością, rozmiarem?? Czy oni biorą z tych samych hurtowni i nie ma roznicy u kogo kupie ? :) Pozdrawiam :mrgreen:
epaulina

Telefon:: Huawei Ascend P7

Reklama

Re: Ta sama rzecz, różni sprzedawcy

Postprzez ra-vau » 2 sty 2015, o 16:30

wklej linki, nie jestesmy jasnowidzami.

Obie opcje sa mozliwe, ze wskazaniem na ta, ze to ten sam towar.
Zamawiajac siostrze bluzki, nie raz siedziala i przegladala dziesiatki podstron, bo jeden mial cos za 14$ a inny za 25$ :-) i nie sadze by byl to rozny towar, tym bardziej ze obojesie takimi samymi chinastyle fotkami posługiwali 8-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez blue_voyager » 2 sty 2015, o 16:31

Pytasz o coś czego nie można sprawdzić. Bo niby jak? Skąd ktokolwiek mógłby wiedzieć gdzie zaopatrują się różni sprzedawcy, czy u tego samego dostawcy czy u różnych. Chiny to duży kraj, firm są tysiące (a raczej setki tysięcy). Jedyną rzecz jaka możesz sprawdzić to ewentualni czy dwaj różni sprzedawcy (różne nazwy) to tak na prawdę jedna i ta sama firma. To czasami widać po ofercie, layoucie aukcji itp.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez epaulina » 2 sty 2015, o 16:42

Dziwi mnie poprostu to ze kupuje bluze niby L, a na metce nie ma rozmiaru, rekaw wychodzi ze jest 3/4 a nie ze az mi rece w nim sie topią (jak tej chince na zdjeciu :)))) a np. inny ma nawet rozmiar XL tylko cena troche wyzsza... i sie zastanawiam. Zdjecia maja wszyscy te same, na tej samej dziewczynie :) Ceny od 10$ do 30$... hmm...
epaulina

Postprzez blue_voyager » 2 sty 2015, o 16:47

Nie sugeruj się podanymi rozmiarami, raczej weź po uwagę podane wymiary produktu (zwykle są takie na aukcji). Chociaż i te wymiary nie muszą być zgodne z rzeczywistymi wymiarami kupionej odzieży. Taki urok kupowania w Chinach.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez epaulina » 2 sty 2015, o 16:52

Bluza ktora kupilam a jest bardzo mala, krotkie rekawy...

http://www.aliexpress.com/item/Pink-mic ... 42524.html

a ta sama bluza u innego sprzedawcy i na zdjeciu juz widac dluzsze rekawy... na tym realnym oczywiscie:

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 17993.html
epaulina

Postprzez dominiss1990 » 2 sty 2015, o 18:17

Z mojej strony mogę powiedzieć, że warto czytać komentarze do danego produktu przed zakupem. Bardzo często można się z nich dowiedzieć o jakości i zgodności podanej rozmiarówki z rzeczywistymi wymiarami.
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Postprzez Jacke55 » 3 sty 2015, o 18:42

Ja miałem taki przypadek ,ze kupilem 2 takie same kurtki u rożnych sprzedawcow. Jedna była całkiem ok, druga mimo ze miała te same zdjęcia i tabele okazała się większa i uszyta z innego materialu, cena obu była prawie taka sama.
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić