• Reklama

T-mobile - zmiana regulaminu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

T-mobile - zmiana regulaminu

Postprzez fake4r » 30 maja 2016, o 22:15

Otóż t-mobile zmienia regulamin i taryfę opłat dla swoich kont.
Niestety na gorsze. Między innymi już tylko jedna wpłata we wpłatomacie w ciągu miesiąca będzie darmowa, pozostałe 6zł.
Również wypłaty zostają zmniejszone do 3 darmowych, potem 6zł za sztukę.
Znikną darmowe przelewy natychmiastowe, których było 10 w miesiącu, znowu 6zł za każdy.
Jeszcze wszystko dobrze zrozumiałem to te zmiany są nie fajne, dalej mi się nie chce czytać tego całego regulaminu, muszę siąść na spokojnie ;]
Piszcie co tam jeszcze znaleźliście, jakie zmiany na gorsze? A może jest jakaś zmiana na lepsze? Chyba nie.
Regulamin możecie znaleźć w swojej skrzynce @, nie dawno dostałem taką wiadomość z całym tym regulaminem.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Reklama

Re: T-mobile - zmiana regulaminu

Postprzez ddr » 31 maja 2016, o 01:47

Najbardziej zaboli 6zł za wypłacanie. Rachunek główny rozbiję na dwa w innych bankach, a walutowy i pomocniczy zostawię w t-mobile póki co.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez areq1987 » 31 maja 2016, o 01:56

Jak ktoś robi obroty karta na 500zl rachunek praktycznie bez zmian poza przelewami błyskawicznymi..

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
areq1987
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez leoxxx » 31 maja 2016, o 07:42

Najważniejsze, że wpłata Dolców na konto dalej darmowa.
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26

Postprzez woody » 31 maja 2016, o 08:20

Up, - oby tego nie zmienili, ale T-Mobile całą atrakcyjność już stracił ,zostawiam tylko walutowe i pomocnicze w pln i a z głównego konta rezygnuje ,zastrzegam kartę i zamykam -jeszcze ostatnio z czytali mi kartę w busie i rąbli 226 zł ale reklamację uznali (półtorej tygodnia czekałem na zwrot pieniędzy) .Często korzystałem z szybkich przelewów a teraz lipa po całości.

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Pochwały: 16

Postprzez fake4r » 31 maja 2016, o 08:22

No z roku na rok gorzej. Jeszcze jedna taka akcja ze zmianą regulaminu i już może być całkiem cienko. Trzeba będzie szukać alternatywy.
fake4r
VIP

Postprzez woody » 31 maja 2016, o 08:25

Już trzeba szukać, szczerze T-Mobile mnie rozpieścił -darmowe, natychmiastowe, wszystkie bankomaty a teraz - 6,6,6 same szóstki -szkoda że nie w totka.

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Postprzez fake4r » 31 maja 2016, o 08:36

Rozpieścił to Alior Sync, a później wszystko zepsuł T-mobile, włącznie z motywem na stronie, zmieniając ładny czarny na różowy ;]
W takim razie jakie macie propozycje innych banków? Takie z kontem $ i kartą do niego. Może coś wspólnie wyszukamy.
fake4r
VIP

Postprzez woody » 31 maja 2016, o 08:42

Co do walutowego to na razie zostaje na tym i zobaczymy -jak się pozmienia to pa ale gdzie pójść ? Drugie rezerwowe konto mam w Inteligo i tam przenoszę wpłaty.

Myślę o PKO BP ale tam nic ciekawego nie ma a kieruje się tym że mam blisko do oddziału jak coś i bankomaty i Inteligo które należy do PKO.

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Postprzez Esper » 31 maja 2016, o 09:14

Raczej czekają was ciężki chwile, gdzie nie patrzeć info o podnoszeniu opłat przez te najlepsze oferty na rynku, jedni piszą, że to wina podatku bankowego - inni, że kiedyś muszą zacząć i na tym zarabiać :/

W tej chwili pewnie jeśli ktoś się przeniesie, to za 2-3 miesiące będzie musiał zrobić to ponownie.
Esper

Pochwały: 3

Postprzez woody » 31 maja 2016, o 09:19

Up, - Właśnie, zastanawia mnie czy inne banki też podniosą, nałożą opłaty np. za bankomaty.

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Postprzez Gravis » 31 maja 2016, o 10:19

Jak ktoś głównie płaci kartą i może sobie pozwolić wypłacić w 3 strzałach kasę na miesiąc to jakoś to będzie. Nie podoba mi się ta zmiana, ale nie gorączkuję się i czekam na rozwój sytuacji, pozostałe banki też coś wymyślą zapewne... Walutowe zostawie, a PLN chyba zamknę kartę i przeniosę środki do BZWBK na Konto Godne Polecenia z Kartą darmowe jeszcze przez rok. W przeciągu roku pewnie dużo się pozmienia.
Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 31

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI