• Reklama

T-mobile - zmiana regulaminu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: T-mobile - zmiana regulaminu

Postprzez woody » 1 cze 2016, o 10:31

Za wyrobienie nic się nie płaci i nie widziałem w nowej taryfie żeby się coś zmieniło, nie dostałeś maila ze zmianami?

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Pochwały: 16

Reklama

Postprzez fake4r » 1 cze 2016, o 10:37

Wyrobienie głównej do zł nie kosztuje do walutowego 10zł. A opłata za kartę zł jest jak była 6zł na miesiąc lub transakcje za kwotę 200zł na miesiąc.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez booolooo » 1 cze 2016, o 10:50

Dopytałem, wydawało mi się, że nic się nie zmienia, ale zawsze mogłem coś przeoczyć. Tak więc nie jest najgorzej, przynajmniej osobiście dla mnie. Na pewno lepiej niż taki WBK w którym miałem główne konto, a teraz tylko zostawiłem jako zapasowe bez karty. 5 kodów sms darmowych a za kolejne płać... heh, 10 lat wstecz normalnie.
booolooo

Postprzez Gravis » 1 cze 2016, o 10:57

Jeżeli ktoś nie robi wypłat z bankomatów - więcej jak 3 w mc to oprócz braku natychmiastowych przelewów i mniejszym cashbacku nie zmienia się nic istotnego.. no może NAZWA :D

BZWBK mam z racji 4% i karty darmowej do czerwca 2017. Płacę zawsze z TMUB i tego używam jakie główne. Po prostu ewentualnie jak bedzie trzeba wyplate zrobic 4 z bankomatu to wlasnie z BZWBK i spokój ;)
Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 31

Postprzez sensimilla » 2 cze 2016, o 16:45

Witajcie
mam konto osobiste w tmobile a zmieniam na raiffaisen, w tmobile mam też konto walutowe w dolcach i tu moje pytanie jak zamknę konto osobiste i zostawię same walutowe to za darmo takie konto będzie prowadzone ???? i przelewy takie zagraniczne jak np. do ali dalej będą za darmo ?
sensimilla

Postprzez snajp » 2 cze 2016, o 21:29

Nie wiem dokładnie, ale chyba jest tak by posiadać konto walutowe musisz mieć także w złotówkach
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 25

Postprzez fake4r » 2 cze 2016, o 21:53

Konto zł sobie zostaw bo póki co i tak jest za darmo tylko zamknij kartę jak nie chcesz i tak z niej korzystać bo to za nią jest opłata.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez marx » 3 cze 2016, o 18:24

Na razie najtańsza opcja to SMART KONTO za prawdziwe 0!

- 0 zł za prowadzenie konta
- 0 zł za kartę
- 0 zł za przelewy krajowe
- 0 zł za wypłatę z bankomatów na całym świecie

Minus, brak placówek bankowych, ale kto tam teraz chodzi ?
marx
Administrator

Pochwały: 218

Postprzez ddr » 3 cze 2016, o 18:56

Smart bank jest chyba już jedynym który nie wymaga obrotów na koncie dla darmowego konta, aczkolwiek coś mi nie pasowało w regulaminie, więc póki co nie zakładam tam konta.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez marcoos1 » 3 cze 2016, o 19:02

Co nie pasowało? Podziel się swoimi wątpliwościami.
marcoos1
VIP

Pochwały: 72

Postprzez ddr » 3 cze 2016, o 19:49

W tym rzecz, że nie pamiętam. Po za tym i tak każdy powinien przeczytać, żeby potem nie było płaczu. Jeszcze ich nie skreślam, więc to był jakiś mało istotny szczegół. Póki co mam zapierdziel z naprawianiem, potem sobie jeszcze raz sprawdzę.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez jan1994 » 3 cze 2016, o 20:15

Problem za Smart Bankiem jest taki, że druga karta (np. do konta walutowego) jest płatna.
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI