• Reklama

Szukam mocnego średniaka

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Szukam mocnego średniaka

Postprzez ddarko » 15 cze 2016, o 10:53

Cześć!

Cena (bez VAT): do 800 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: MAKS: 5-5,3 cali (5,5 za duże)
Ilość RAM/ROM/Procesor: tyle, żeby szybko działał
Dual/Single sim: DUAL OBOWIĄZKOWO
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL
Wymagania (parametry, funkcje): Najważniejszy parametr to dla mnie szybkość działania. Nie gram w gry, nie przeglądam internetu ale szlag mnie trafia kiedy łapię lagi po prostu używając telefonu, chodząc po menu. Dalej funckjonalność ale nie chodzi mi tutaj o krokomierze czy inne latarki - bardziej o funkcjonalny interfejs, absolutnie nie czysty android bo ja nie lubie sie bawić aplikacjami, lubie kiedy oryginalny soft ma wszystkie potrzebne rzeczy.
Opis: Szukam fajnego, poręcznego telefonu do codziennego użytku. Nie musi to być jakiś potwór z najnowszym hardware, ma fajnie wyglądać, sprawnie i szybko działać. Aparat nie ma znaczenia, bardziej liczy się bateria. Fajnie by było, gdyby mial ciekawy design (bede uzywal go w pracy a pracuję jako handlowiec)
ddarko

Reklama

Re: Szukam mocnego średniaka

Postprzez szymi » 15 cze 2016, o 11:35

poczytaj forum, sam poszukaj, napisz co znalazłeś, dopiero wtedy proś o radę
to nie biuro informacji w markecie panie handlowiec
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69

Postprzez KarlosW » 15 cze 2016, o 11:37

Oukitel K10000
Fajnie wygląda :) .
Dobra bateria.
Ale 5.5'.
KarlosW
VIP

Pochwały: 31

Postprzez ddarko » 15 cze 2016, o 12:00

Panie szymi, wątków typu "szukam telefonu do 1000 zł" jest multum i jakos nikt tam nikogo nie strofuje zeby wczesniej szukac forum. Ale owszem, przeszukałem pierwsze trzy strony i nie znalazlem odpowiedzi dlatego ze szukam sluchawki z wyswietlaczem poniżej 5,5 cali i jedyny model jakis sie przewija to Redmi 3 Pro.
ddarko

Postprzez szymi » 15 cze 2016, o 12:07

no szukasz z ciekawym dizajnem, coś fajnie wygląda, oczywiście wiemy co dla ciebie fajnie wygląda...
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69

Postprzez ddarko » 15 cze 2016, o 12:29

Okej, z tym designem napisałem zbyt ogólnie. Generalnie chodzi mi o słuchawkę z fajnymi bebechami i średniej wielkości wyświetlaczem, pońizej 5,5 cali. Chyba ze zawsze mocne procki idą w parze w dużym LCD a w mniejszych ekranach już sa komponenty ze średniej polki?
ddarko

Postprzez tpawel » 15 cze 2016, o 12:33

Niestety ale tak właśnie jest. Wszystko co w dobrych pieniądzach aktualnie można kupić z niezlymi bebechami ma 5,5, cała wzwyż. Z 5 cali w dobrych pieniądzach np mi4c, tyle że bateria szału nie robi. A może redmi3 pro skoro aparat nieważny?
tpawel
VIP

Pochwały: 59

Postprzez ddarko » 15 cze 2016, o 12:47

Okej, Mi4c wyglada naprawdę ciekawie, pytanie czy warto dopłacać 300 zł dł wersji 3 GB ram? Nie gram w gry, multum aplikacji tez nigdy w tle nie trzymam
ddarko

Postprzez tpawel » 15 cze 2016, o 13:00

W takim razie nie warto. Mi4c 2/16 kupisz u Goldwaya za 135$, popatrz jeszcze zwykle mi4. Jest lepiej wykonane i lepiej trzyma na baterii ale nie ma dual SIM i ma gorszy aparat ( fajne fotki robi,ale jednak ten w mi4c robi lepsze)
tpawel
VIP

Pochwały: 59

Postprzez Boomszakalaka » 15 cze 2016, o 13:11

Koniecznie dual SIM, także Mi4 odpada. Mi4c jest bardzo poręczny, naprawdę nie czuje się, że ma 5 cali. Do tego bebechy mocne, mając go w rękach po raz pierwszy nie spodziewałem się że w takim maluchu drzemie taka moc :-)

Ewentualnie spójrz na Redmi3/Redmi3 Pro, bateria gigant a i komponenty do normalnego użytku w pełni wystarczające.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Powrót do Jaki telefon kupić ?