• Reklama

szukam gry na androida

szukam gry na androida

Postprzez Megamas » 18 maja 2016, o 13:04

Cześć,

szukam gry sieciowej na telefon, najlepiej jakiejś strategii. Istotne jest aby to była gra sieciowa typu Massive Multiplayer Online bo chciałem z dwoma kolegami z pracy pograć wspólnie, aby była tam silna interakcja, czyli że jak będziemy grali razem to możemy się wspólnie wspierać i sobie pomagać. Kolejnym istotnym wymogiem jest to aby nie była ona czasochłonna, aby można było w nią zagrać z doskoku i nie codziennie. Nie mamy czasu siedzieć 24/7 i pilnować czy w danej sekundzie nas ktoś nie zniszczy do zera, dlatego dobrze by było aby to było coś turowego lub coś co powoduje że jak nie jesteś online to cie nie można zniszczyć. Mam jeszcze jeden wymóg, ale nie wiem czy w obecnej dobie modelu biznesowego gier sieciowych jest to do spełnienia, chciałbym aby to nie była gra typu Pay to Win (P2W) (czyli że za realną kasę można sobie zakupić benefity normalnie niedostępne dla innych graczy, które silnie ingerują w siłę danego konta).
Graliśmy chwilę wcześniej w Clash of Kings, ale niestety to jest typowe P2W, dodatkowo jest to gra czasu rzeczywistego i wymaga non stop siedzenia i pilnowania 24/7, inaczej przeciwnik może wybić cię do zera. Dodatkowo mechanika jest kiepska bo nie ma limitów odgórnych więc ktoś skrajnie bogaty może sobie zrobić tak silne konto jednostkowe że jest potężniejszy od wszystkich pozostałych kont, razem wziętych z całego serwera, bo może kupować i posiadać nieskończenie wiele wojsk. Także prosiłbym o niewskazywanie tego typu gier.
Czy macie może jakąś propozycję która spełni moje oczekiwania w tym zakresie?
Megamas
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 18:07
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi MI5 Pro
ROM: MIUI Global

Reklama

Re: szukam gry na androida

Postprzez KarlosW » 18 maja 2016, o 18:53

"Grepolis" nowy podbój. Jednak trochę czasu trzeba mieć..
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: szukam gry na androida

Postprzez ddr » 18 maja 2016, o 20:19

Pokemony.

Piszę poważnie.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: szukam gry na androida

Postprzez Megamas » 20 maja 2016, o 11:02

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a które to? bo jak wpisałem w google play pokemony to mi wyskoczylo z 50 gier. To strategia jest typu MMO gdzie będę mógł z kolegami z pracy wspolnie pograc?
Megamas
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 18:07
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi MI5 Pro
ROM: MIUI Global

Re: szukam gry na androida

Postprzez bartazzz » 20 maja 2016, o 11:41

ja gram w boom beach, mogę Cię przyjąć do swojej drużyny. Nie giniesz tak jak np Plemionach. Nie trzeba sie budzić w nocy na ataki :D
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: szukam gry na androida

Postprzez ddr » 20 maja 2016, o 13:35

Widzę, że skasowali z google play. Zawsze można poszukać innych, podobnych do final fantasy. Jest to turówka i strategia polega na odpowiednim wykorzystaniu przedmiotów i umiejętności. Chociaż zakładam, że nie tego szukasz.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10


Powrót do Przydatne Programy i Aplikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron