• Reklama

SWEDEN POST - wasze doswiadczenia i rozterki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: SWEDEN POST - wasze doswiadczenia i rozterki

Postprzez Trello » wtorek, 30 sierpnia 2016, 22:01

Mieliście może tak, że paczka po prawie 2 tyg od wysłania nadal nie pojawiała w trackingu?
Trello

Reklama

Postprzez KarlosW » wtorek, 30 sierpnia 2016, 22:11

Skąd pewność, że wysłana?
KarlosW
VIP

Pochwały: 24

Postprzez Sebastian1988 » wtorek, 30 sierpnia 2016, 22:16

gta napisał(a):Jeszcze nic, niedawno dopiero do domu wlazłem :-|

Żadne WERy i inne mnie nie dotyczą - mieszkam w Danii i tutaj trafiła przesyłka.
Kontaktowałem się z tutejszym wydziałem ds. prywatnego importu 22. Lipca i poinformowałem ich, że nie przyjmuję paczki mi mają ją zwrócić do nadawcy, 5 minut później opisali mi, że paczka została zwrócona z tym samym numerem trackingowym - z tego wniosek, że zajął się tym ponownie Post Sweden. Ostatnia zmiana statusu nastąpiła pod koniec lipca - opuściła Malmö w Szwecji (ich główną sortownię) i od tej pory głucho. Także na 100% przesyłka wyruszyła z powrotem do domu.
Chyba jednak jutro skrobnę coś do Szwedów i TomTop.

Napiszę, jak coś będę wiedział, żeby tu nie wisiało rozgrzebane. Ja naprawdę nie oczekuję, że rozwiążecie ten problem za mnie - liczyłem tylko, że ktoś już przez to przechodził w przypadku szwedzkiej poczty :)

Ok, to czekamy na informacje..Jedno jest pewne że paczki nie zniszczono. Więc szczerze mówiąc, czekaj na informacje od sprzedawcy. Pisz do niego za ok 2 tygodnie. Musisz liczyć na jego uczciwość gdyż możliwe że wysłali przesyłka nie rejestrowana( wątpię).

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988

Pochwały: 1

Postprzez Trello » wtorek, 30 sierpnia 2016, 22:28

KarlosW napisał(a):Skąd pewność, że wysłana?

Kupowałem z pewnego sklepu i jest dobry kontakt z majfriendem. Podejrzewam, że wysłał :)
Trello

Postprzez Sebastian1988 » środa, 31 sierpnia 2016, 08:56

Czyli podejrzewam a to nie to samo co fakt

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI