• Reklama

"Super nowoczesny z androidem 4" HTM A7100 Android

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

"Super nowoczesny z androidem 4" HTM A7100 Android

Postprzez Nobel » piątek, 30 maja 2014, 10:01

"Super nowoczesny z androidem 4" HTM A7100 Android.
Plusy: jeden
- działające WiFi
Minusy: same
- wykonanie mierne (noszony w futerale po tygodniu stracił część lakieru na ramce, trzeszcząca obudowa, kiepski plastik, metalowa naklejka Android na tylnej obudowie systematycznie musiała byś doklejana),
- system mierny (niby android 4.0.4 ale wgranie apki z wymaganiem androida 2 graniczyło z cudem, podstawowe menu w tym androidzie to moim zdaniem 5% Normalnego Androida),
- procesor i pamięć dno (zawieszenie nawet na stronie hom, strony internetowe mielił całymi minutami)
- wyświetlacz mierny (4.0 cale - to się zgadza, Typ TFT, pojemnościowy, dotykowy, rozdzielczość 480 x 320 pixels - też się zgadza, 260K kolorów - tu moim zdaniem jak jest 64K to maks, totalnie słabe kolory, na zewnątrz przy normalnym świetle zero widoczności)
- kamera porażka (przód: 0.3MP, tył: 3.2MP - totalna porażka, jakość zdjęć zerowa)
- sieć porażka (gubił sieć jak stałem pod nadajnikiem!, setki komunikatów brak sieci)
- jakość rozmów dno (bardzo słabo słyszałem rozmówce a za to on słyszał co 2, 3 słowo, w końcu mikrofon działał przez 2 dni po czym kolejne 2 były bez mikrofonu - tu "internetowi specjaliści" radzili by zmienić mikrofon i głośnik ale w serwisach tylko słyszałem śmiech jak pokazywałem to "cacko")
- bluetooth porażka (nie widział urządzeń na których leżał)
- radio mierne (brak RDS, złapana stacja radiowa szumiała)
- wejście słuchawkowe porażka (po kilkunastu podpięciach "oryginalnych" z zestawu słuchawek padło)
- awaryjność totalne dno o tu jest o czym pisać (od "nowości" dotykowy przycisk menu działał/nie działał, przez tydzień całkowity brak a następnie sam się włączał kiedy chciał podczas rozmowy, pisania sms itd. i znów się wyłączał na jakiś czas, potrafił sam się zresetować i wywalić wszystkie kontakty, ustawieni, apki itp., jak się zablokował to i nawet godzinę można był robić cuda by znów "w pełni korzystać z tego cacka")
Podsumowanie totalne dno, syf i szkoda, że nazywa się to coś smartfonem.
Nie chce mi się pisać więcej jak ktoś ma pytania do tego "smartfona" czekam.
Nobel

Reklama

Powrót do INNE MARKI