• Reklama

Stockowe systemy ?

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Stockowe systemy ?

Postprzez LbnxDamian » niedziela, 18 września 2016, 13:43

Witam. Chciałbym kupić leeco le max 2 x820, wydaje się mega fajnym telefon i cena powala ( nie mam na myśli wersji pro, zwykla mi wystarczy ) lecz jest jedno " ale"... system.
Gram w Pokemon GO ( gram bo podoba mi się, że gra zmusza graczy do ruszenia 4 liter z domu, dzieciaki znowu zaczeły wychodzić z domów, co prawda z telefonem w dłoni a nie z piłką ale jednak wychodzą) i ostatnia aktualizacja uniemożliwe grę na zrootowanych fonach i rodzi się pytanie czy system eui nadaje się korzystania czy jest jednak uciążliwe i zaleca się wgranie innego romu? zaznaczę, że jestem zielony w tym temacie, zawsze kupowałem flagowce polskiej dystrybucji gotowe do uzycia.

Jest jakiś program Magisk który ukrywa roota, jest instrukcja jak odrootować telefon, zamontować magiska i znowu zrobic root ale jeśli kupie telefon to bez sensu zeby robic wg intrukcji czyli root unroot i znowu root. Nie wiem jak to się ma do tego zeby najpierw wrzucic magiska a potem rootować, nie wiem czy tam można :-/ podkreślam jestem zielony

Jeszcze po głowie mi chodzi mi5 ale z tego co widziałem x820 jest wydajniejszy, jakość zdjęć podobna i to mi wystacza.
LbnxDamian

Pochwały: 1

Reklama

Powrót do LeTV LeEco