• Reklama

[znalezisko] statyw na telefon

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

[znalezisko] statyw na telefon

Postprzez ddr » 6 paź 2014, o 22:07

Takie cudo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest to mały statyw do telefonu lub aparatu, mogłoby się wydawać że bardzo przydatna rzecz i owszem gdyby statyw był minimalnie wyższy, cięższy i lepiej wykonany. Sam uchwyt idzie pochwalić bo jest nawet ładnie zrobiony, działa bez problemu i złapie nawet telefon większy niż 5,5 cala. Niestety gorzej jest z resztą, przez lekkość bardzo łatwo o przewracanie się statywu, na szczęście da się poprawić rozstawienie nóg po odkręceniu, więc idzie jeszcze to przeboleć. Nóżki są wykonane z amelinium, a stopki z plastiku przez co przy dmuchnięciu całość się ślizga po nieszorstkich powierzchniach. Na bardzo duży minus zasługuje plastikowa śruba która jak widać już się trochę wyrobiła...

Obrazek

Podsumowując nie polecam, chyba że za 3 złote dla samego uchwytu, powinien pasować do innych statywów.

Znalezisko z wish, tak więc bez linka. Można szukać pod nazwą "tripod".
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Reklama

Re: Odp: [znalezisko] statyw na telefon

Postprzez dytruff » 6 paź 2014, o 22:33

Też to kupiłem za dolara. Śruba plastikowa. Na dodatek to nie jest gwint metryczny i nie pasuje do mojego uchwytu. Tyle, że mi chodziło o sam uchwyt i ten, choć plastikowy, może być.

Wysyłane z mojego ZTE V975 za pomocą Tapatalk 2
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Re: [znalezisko] statyw na telefon

Postprzez picapau » 7 paź 2014, o 19:58

Za mniej niz 20 zl na allegro mozna znalezc selfie sticka, w tym co ja kupilem jest sruba metalowa - standardowa do mocowania aparatow. Sam uchwyt telefonu mozna dokrecic do zwyklego tripoda. Mi by sie nie chcialo czekac na cos takiego z chin.
picapau

Pochwały: 3
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić