• Reklama

[aliexpress] status przeylki dostarczona ale brak przesylki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] status przeylki dostarczona ale brak przesylki

Postprzez france25 » sobota, 27 października 2012, 15:24

i co ja mam w takiej sytuacji zrobic ?

Obrazek
france25

Reklama

Postprzez marx » sobota, 27 października 2012, 16:24

poczekaj do poniedziałku, może jakiś listonosz pobrał paczki i nie zdążył ich dostarczyć
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez adamfon » sobota, 27 października 2012, 17:19

Powiem szczerze, że dziwne. 24 to środa do piątku jeśli maiłby ten listonosz wziąć paczki to już powinien je dostarczyć, a w ogóle to chyba listonosz tak nie może zrobić. Skoro pisze, że doręczono to, aby taki status otrzymać to trzeba podpisać odebranie przesyłki. Może ktoś Cię w wałka robi, a może jakiś sąsiad odebrał, a że przesyłka "egzotyczna" to wiadomo, że coś korci. Wiadomo, miesiąc nie minął od tego statusu, więc trochę poczekaj, a jak nie będzie no to musisz działać na poczcie.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez DD50 » sobota, 27 października 2012, 17:48

lap za teleofn dzwon na poczte podaj numer przewozowy i dowieduj sie kto odbral musza ci powiedziec. bo ktos musial sie podpisac, jak sasiad to idziesz prosisz o paczke jak muwi ze nie odebral to policja odrazu
DD50

Postprzez france25 » sobota, 27 października 2012, 19:04

dzieki w pon sie moze cos dowiem sasiad raczej nie odebral bo adres byl wyrazny
france25

Postprzez adamfon » sobota, 27 października 2012, 21:46

Co z tego, że adres wyraźny. Do mnie kurierzy czy listonosz jak nie ma kogoś z moich sąsiadów to przychodzą i pytają czy mogą zostawić przesyłkę. Wiadomo, że nie chce im się drugi raz jeździć w razie czego. Ja jeśli spodziewam się przesyłki, a wiem, że nie mogę odebrać to mówię listonoszowi, że jak coś będzie tego dnia do mnie to niech zostawi u kogoś tam i on wcale się nie rzuca, że musi pod tym adresem, pod który jest zaadresowana przesyłka.

Także jeśli wiesz, że masz w otoczeniu jakichś wrednych sąsiadów to być może u któregoś jest ta paczka, bo normalny człowiek sam skapowałby się po dniu, dwóch, trzech, że przecież odebrał czyjąś paczkę i trzeba ją oddać. :-)
adamfon
AKTYWNY

Postprzez gramacz » wtorek, 1 stycznia 2013, 16:30

i jak się zakończyła to sprawa z brakiem przesyłki, dostałeś tą paczkę?
gramacz

Pochwały: 7

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI