• Reklama

Star X18i

i9220 (N9000), A2000, X18i, X 10 GPS TV, A5000, A7272,

Star X18i

Postprzez wujstefan » środa, 4 kwietnia 2012, 12:18

Witam na forum - to mój pierwszy post :-)
Mam pytanie: czy ktoś miał coś wspólnego z telefonem x18i ?
Chciałbym takie coś kupić synowi.
Ew. co polecalibyście za max 600 zł. Zależy mi na czasie bo syn jedzie w maju na zieloną szkołę, a przesyłka z Chin jedna troszkę idzie ...
Aaaa ... i jeszcze jedno: znalazłem na Allegro coś co nazywa się x18i i x18 pro. Czy to jest to samo czy może podróba podróby ? Bo zewnętrznie wyglądają podobnie ...[hide]
http://allegro.pl/x18-pro-3g-android-2- ... 59595.html
http://allegro.pl/x18i-android-2-3-4-3g ... 60028.html[/hide]
Dziękuję za okazaną pomoc :)
Ostatnio edytowano sobota, 12 maja 2012, 13:19 przez wujstefan, łącznie edytowano 1 raz
wujstefan

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez LukC » środa, 4 kwietnia 2012, 16:07

Ostatnio edytowano sobota, 12 maja 2012, 13:19 przez LukC, łącznie edytowano 1 raz
LukC
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez wujstefan » środa, 4 kwietnia 2012, 16:24

No ale to chyba to ten sam co w podanej aukcji z Allegro ... a nie chce mi się bawić w zakupy na Alibabie.

Edit: Zastanawiałem się jeszcze nad ZTE Skate ... może ten sprzęt ktoś zna ? :)
Ostatnio edytowano środa, 4 kwietnia 2012, 16:32 przez wujstefan, łącznie edytowano 1 raz
wujstefan

Pochwały: 1

Postprzez adamfon » środa, 4 kwietnia 2012, 16:30

No tak, ale na Aliexpress masz i taniej i praktycznie ten sam czas realizacji, albo i nawet może być krócej, a jeżeli ponosisz jakiekolwiek ryzyko to takie samo jak na Allegro. Nie rozumiem po co płacić drożej jak można samemu kupić taniej. To żaden problem, wystarczy się przełamać. Choć iem, że nie raz woli się dać trochę drożej i być spokojniejszym, ale bądź co bądź także polecam kupić na Aliexpress. :-)
adamfon
AKTYWNY

Postprzez LukC » środa, 4 kwietnia 2012, 20:28

adamfon napisał(a):No tak, ale na Aliexpress masz i taniej i praktycznie ten sam czas realizacji, albo i nawet może być krócej, a jeżeli ponosisz jakiekolwiek ryzyko to takie samo jak na Allegro. Nie rozumiem po co płacić drożej jak można samemu kupić taniej. To żaden problem, wystarczy się przełamać. Choć iem, że nie raz woli się dać trochę drożej i być spokojniejszym, ale bądź co bądź także polecam kupić na Aliexpress. :-)

Amen, po co przepłacać jak błazen z alledrogo i tak zamówi go w Chinach i pewnie od tego samego sprzedawcy :-P
LukC
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez marx » środa, 4 kwietnia 2012, 21:23

Dokładnie, kto raz kupi i się przełamie to później kupuje w chinach np na aliexpress częściej niż na aledrogo
marx
Administrator

Pochwały: 191

Postprzez leinad86 » wtorek, 8 maja 2012, 18:40

Kilkanaście chwil temu zakupiłem ten telefon.. być może za tydzień będzie u mnie w dłoni, jeśli będą sygnały to mogę przeprowadzić test i podzielić się opinią na temat tego modelu.

A póki co orientujecie się panowie jak, czy w ogóle można doinstalować język polski do tego modelu? Szkoda było mi płacić jakieś 30 $ więcej za sam język polski...
leinad86

Postprzez 4r3k » wtorek, 8 maja 2012, 21:33

rozmawiałem kiedyś z użytkownikiem tego telefonu i bardzo go sobie chwalił, kupiłbym go ale zdecydowałem się na Star A1200; co do języka to powinien być polski wgrany już (przeważnie tak jest w chińczykach)
4r3k

Postprzez leinad86 » poniedziałek, 28 maja 2012, 19:56

Telefon otrzymałem po tygodniu od wysyłki.

Po niespełna dwóch tygodniach urzytkowania. mogę śmiało powiedzieć że dobrze wydałem pieniądze.
Telefon wykonany solidnie, nic nie odstaje nic nie trzaska nie strzela itp.
Bardzo dobrze leży w dłoni. Ponadto plastik z dobrego tworzywa.
Bardzo czytelny wyświetlacz pojemnościowy.

Aplikacje i Lunczery? Póki co nie spotkałem się z takim którym bym nie współpracował... obsługa 3d bez problemów.
Wszystko działa bardzo płynnie i nie wczytuje się godzinami... procesor OK !

Największą niespodzianką jest dla mnie prędkość przeglądania internetu... jak w pc. Technologia 3G rewelacja... pobieram pliki z prędkością jaką oferuje mi dostawca. Filmy on-line nie przycinają, buforowanie na bieżąco. A do tego przewijasz i od razu działa...

jedyne zastrzeżenie mam do jakości kamery ... niby jest 8mpx ale odnoszę wrażenie że moc ma jak 5. Zobaczę lepiej jak zgram fotki no pc. AAA lampa błyskowa... działa jedynie jako latarka do zdjęć nocnych - pozwala jedynie dostrzec ogólne kontury osób.

Jak macie jakieś pytania piszcie, na pewno opiszę :)
leinad86

Postprzez drew13 » niedziela, 17 czerwca 2012, 15:26

Instalacja języka polskiego jest bardzo prosta , wszystko na stronie [hide]
http://chomikuj.pl/drew13/Programy/prog ... androidzie[/hide]

oraz najnowsza automapa , sterowniki , SuperOneClickv1.7 itd
Ostatnio edytowano niedziela, 17 czerwca 2012, 15:45 przez drew13, łącznie edytowano 1 raz
drew13

Postprzez gladauruth » niedziela, 30 grudnia 2012, 00:51

Witam!
Sam kupiłem ów telefonik jestem bardzo zadowolony a opis jak zrootowac telefon tylko ze niestety po angielsku jest tutaj gostek bardzo fajnie to opisal mam nadzieje ze w jakims stopniu to pomoże ---->http://wapgator.co.de/blog/list.php?id=5 wrazie pomocy pisz sam sprawdzilem ten sposob i dziala .
pozdrawiam cieplo.
gladauruth

Postprzez wlodek55 » niedziela, 30 grudnia 2012, 23:24

Dziękuję za pomoc. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.
Po wejściu w opcję ustawienia/informacje o telefonie wyświetla mi się informacja: Wersja systemu Android: 4.0.1. Poprzedni właściciel twierdzi że telefon nie był rootowany, tylko zapytał sie kiedyś czy aktualizować system i on kliknął TAK. Po pobraniu pliku z Android Market telefon zrestartował się i od tej pory jest ten wpis: Wersja systemu Android: 4.0.1.
Nie wiem na ile to prawda. Mając doświadczenia z rootowaniem samsunga spicy wgrałem na kartę SD plik rooom. Wyłączyłem telefon i powtórnie włączyłem trzymając jednocześnie klawisz "głośniej+". Pojawiają się wtedy na ekranie następujące wiersze:
Android system recovery utility
appy update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partition
back user data
restore user data.
Na karcie SD miałem wgrany room X18i_2.3.6.26.03.2012.zip. W "środku" to samo co w roomie spicy więc chyba wszystko powinno być ok.
Wybrałem opcję "appy update from sdcard" i wskazałem na ww. plik.
wyświetla się
-- Instal /sdcard
E: signature verification failed
Signature verification failed
Instaliaton abort.
I tyle mojego szaleństwa...
W dalszym ciągu proszę o podpowiedź czy mogę zastosować sposób jaki kolega wyżej proponuje?
Dziękuję serdecznie za wszystkie uwagi.
Wszystkim życzę wspaniałej nocy Noworocznej...
Bawcie się dobrze...
wlodek55

Następna strona

Powrót do STAR