• Reklama

STAR i9220(N9000) (Galaxy note)

i9220 (N9000), A2000, X18i, X 10 GPS TV, A5000, A7272,

STAR i9220(N9000) (Galaxy note)

Postprzez karusek » wtorek, 14 sierpnia 2012, 15:26

Witam
Jestem nowy jeszcze nic nie kupowałem na stronach chińczyków ale strasznie napaliłem sie na ten model:[hide] http://www.aliexpress.com/product-fm/55 ... alers.html
[/hide]
I mam pytanie czy byłby ktoś chętny aby mi go kupić??
albo pomóc kupić bardzo proszę oczywiści za oplata:D
czekam na PW lub gg: 28371708
Ostatnio edytowano piątek, 17 sierpnia 2012, 13:35 przez karusek, łącznie edytowano 1 raz
bo tak i koniec
karusek

Reklama

Postprzez marx » wtorek, 14 sierpnia 2012, 17:01

Zakupy na aliexpress są proste jak na aledrogo.

jedynie czego potrzebujesz to konto do zagranicznych płatności skrill i założyć również darmowe konto na
aliexpress.com

By móc przelewać pieniądze z /do Skrill moneybookers potrzebne Tobie będzie jeszcze krajowe konto bankowe. Najlepiej takie, którego założenie i prowadzenie jest w pełni darmowe, obsługa dziecinnie prosta i będziesz go mógł używać do wszystkiego (np.: również jako ROR lub do transakcji Allegro itp.). Ja już od kilku lat korzystam wyłącznie z konta eKONTO, które proponuje mBank i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dlaczego? Założenie konta - 0zł, prowadzenie - 0zł, karta bankomatowa - 0zł, założenie lokat: 0zł i co najważniejsze dostęp 24 godziny na dobę przez internet. Bez kosztów, bez prowizji, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że klikniesz poniżej w link i wypełnisz wniosek, a mBank zajmie się resztą (wszystkie dokumenty otrzymasz bezpłatnie pocztą lub kurierem):
eKONTO

Nie masz 18 lat, a chcesz już kupować w necie ?? To również żadna przeszkoda! W tym samym banku możesz bezpłatnie otworzyć i posiadać izzyKONTO, przeznaczone dla młodzieży między 13-18 rokiem życia. By dowiedzieć się więcej kliknij poniżej w link i wypełnij wniosek:izzyKONTO

pozostałe dylematy rozwiejesz tu http://telchina.pl/zakupy-w-chinach-prz ... i-vf46.htm
marx
Administrator

Pochwały: 193

Powrót do STAR