• Reklama

Star I9220 Mtk6577 czy inny ?

i9220 (N9000), A2000, X18i, X 10 GPS TV, A5000, A7272,

Star I9220 Mtk6577 czy inny ?

Postprzez stepien2000 » niedziela, 14 października 2012, 12:13

Koledzy i koleżanki.
Mam do dyspozycji 200 dolarów, które mogę przeznaczyć na smartfon.
W tej chwili używam Htc cha cha. Kilka dni temu miałem na chwilę w ręku Samsunga Note i wtedy pomyślałem, że zdradzę cha chę.
Na Note mnie nie stać , widzę, że za te pieniądze mogę kupić Star I9220 Mtk6577.
Głównie będzie służył do internetu i innych drobnych aplikacji, nie gram w gry (jestem za stary, 44lata :-) ).
Czy wymieniony Star będzie odpowiedni dla mnie czy zaproponujecie coś innego?
Użytkowników Star I9220 proszę o krótkie zdanie jak się sprawuje.
Zależy mi na wielkości 5cali.
stepien2000

Reklama

Postprzez Koron » niedziela, 14 października 2012, 12:30

Jeżeli zależy Ci na dużym wyświetlaczu, przyzwoitym procesorze za niewielką cenę to myślę iż ten model będzie jednym z najlepszych wyborów. Osobiście posiadam huawei g300 na procku 1Ghz więc takiego samego bądź nawet gorszego od MTK 6577 i sprawuje się całkiem przyzwoicie, oczywiście przy bardziej wymagających grach nie ma miodu ale da się grać, jeżeli będziesz używał telefonu do internetu i aplikacji, mniej wymagających gier powinien spisywać się świetnie. Napisz czy zależy Ci na muzyce z telefonu i jakości wyświetlacza, wyświetlacz zapewne będzie gorszy niż w wszelkiego typu markowych smartphonach chodź 16mln'owy powinien dawać sobie radę. Z muzyką nie powiem Ci jak sprawa wygląda, natomiast w moim huawei nie da się słuchać muzyki ani w aucie ani na słuchawkach (lubię muzykę w dobrej jakości). Android 4 nie wiem jak będzie tam śmigał, jeżeli będzie mulił zapewne znajdzie się jakiś modowany rom, ewentualnie możesz podkręcić nieco procesor (tę opcję rozważam w g300 natomiast wymagany jest root a to skutkuje utratą gwarancji, w Twoim przypadku nie bo jej nie będziesz miał). Jeżeli nie znasz się zbyt na telefonach przed zakupem obowiązkowo pytaj czy ten model najlepiej z konkretnej aukcji jest dobrym telefonem, często telefony posiadają chinaos z wyglądem androida i ludzie kupują to z myślą iż będą mieli androida na pokładzie, Pozdrawiam.
Koron

Postprzez stepien2000 » niedziela, 14 października 2012, 12:40

Nie będzie służył słuchania muzyki, głównie dzwonienie i internet.
Czy na wyświetlaczu w i9220 widać piksele?
Czy jego bateria to faktycznie 3200 mah czy jest zaniżona?
stepien2000

Postprzez 4r3k » poniedziałek, 22 października 2012, 07:10

Jesli nie bedziesz uzywal multimediow to 2 dni powinna wytrzymac, ja sprzedalem chinczyka i kupilem tablet specjalnie do filmow i muzyki bo dobijalo mnie codzienne ladowanie telefonu.
4r3k

Powrót do STAR