• Reklama

[Recenzja] STAR B943/B94M aka STAR ONE

i9220 (N9000), A2000, X18i, X 10 GPS TV, A5000, A7272,

[Recenzja] STAR B943/B94M aka STAR ONE

Postprzez Haseo1.3 » środa, 15 maja 2013, 21:24

[center]Witam
Dziś chciałbym wam przedstawić recenzję STAR B943 który kupiłem dla moje Żony :). Zacznę do tego szukałem czegoś funkcjonalnego w przystępnej cenie z nie duży wyświetlaczem. Pierwsze wrażenia po uruchomieniu był naprawdę niesamowite piękny kolory na wyświetlacz IPS wywołał na moje buzi uśmiech.Praca system płynna i stabilna. Wyglądem smartfon przypomina Lenovo A810 w połączeniu z S3. Do tego jest ultra cienki.

Cena za to urządzenie to zaledwie 185 $( trochę po układach ). Przesyłka jak zawsze doszła ekspresowo teraz to był 6 dni.Teraz parę słów o telefonie.

Obrazek

1. Główne cechy :
-rozdzielczość ekranu 960x540 , 4.5'
-typ ekranu IPS, Capacitive Touch Screen,
-procesory CPU MTK6589 Quad Core 4x1,2Ghz GPU PowerVR 544MP
-4 GB ROM + 1GB RAM ( kartę 4 GB otrzymałem w gratisie)
-OS Android 4.1.2/ własno ręczny flash na 4.2.1 + Recovery oraz Root
-dwie karty SIM
-kamera z tyłu 12.6 MP z przodu 4.9MP
-nagrywa filmy w 720p
-bateria 2000 mAh

2.Zawartość pudełka to
-Star
-zestaw słuchawkowy
-2 baterie
-ładowarka
-kabel usb
-instrukcja po Angielsku
Gratisy
-karta 4GB
-Pokrowiec
-folia ochronna

3.Praca systemu
Był nie zbędny flash słuchawki ,ponieważ nie był dostępny Polski język w obecnym ROMie :(. Wszystko działa po prostu cudownie aż sam byłem w szoku że na tym urządzeniu wszystko będzie tak śmigać. Po paru godzina testów nie zauważyłem żadnych problemów w pracy systemu.

4. Gry ,Sensory i Aparat
Gry śmigają jak na każdym smartfonie z Quad Core MT6589 płynie. Nie co więcej się w temat gier zagłębiać. Jak dla mnie aparat robi bardzo dobre fotki wrzucę parę do waszej własnej oceny. Sensory również działały prawidłowo. Nie zauważyłem problemów.

5. Net ( to było najważniejsze )
Wifi działa dobrze i stabilnie.Router jest na końcu mieszkania a my mamy salon oddalony o 10m i przez 2 ściany. Net 3G też działa ale jeszcze muszę go po testować dokładnie. Facebook można przeglądać :) oraz serfować po necie a to było ważne.

6.Bateria
Na obecną chwilę działa już 2,5 dnia bez ładowania i nadal jest 64 % więc jest ok :). Czas ładowania to 3,5 od 0 do 100%. Oczywiście jest parę twików z Android Tuner.

6. Podsumowanie
Myślę że to był dobry zakup Żona jest zadowolona a to było najważniejsze. Wszystko działa puki co jak trzeba. Resztę pozostawiam do waszej oceny dodam real foto oraz próbki zdjęć.
Real foto:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Wyświetlacz:
ObrazekObrazek
Zawartość pudełka:
ObrazekObrazek

Próbki foto:
tu można zobaczyć fotki:
Fotki

Smartphona można kupić u tego sprzedawcy. U niego wszystko zawsze dobrze i sprawnie :)
Link do sklepu
Kod: Zaznacz cały
http://www.aliexpress.com/store/112950

Link do aukcji
Kod: Zaznacz cały
http://www.aliexpress.com/item/New-arrival-Star-B94M-Android4-1-2-MTK6577-dual-core-1G-ram-4G-rom-4-5/717468003.html
[/center]
Haseo1.3

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Powrót do STAR