• Reklama

Środki na PayPal w USD/Euro - jak wypłacić

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Środki na PayPal w USD/Euro - jak wypłacić

Postprzez muf18 » 8 kwi 2016, o 16:48

Wiem, że temat, może obok, ale mam problem.
Miałem refunda od chińczyka, dostałem kasę w USD na paypal i oczywiście jest - teraz jak ją wypłacić, bez przewalutowanie ich systemu.
Trzeba mieć kartę walutową jak przy płatności, ale czy można tak po prostu przelać sobie na tą kartę/konto walutowe kasę i potem opylić w jakimś internetowym kantorze ? Czy coś jeszcze trzeba będzie zrobić ?
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Pochwały: 1

Reklama

Re: Środki na PayPal w USD/Euro - jak wypłacić

Postprzez I†achi » 10 kwi 2016, o 00:49

Podbijam... sam się nad tym zastanawiam... ale chyba nie ma innej opcji, jak zostawić taką kasę na przyszłe zakupy... ; /
I†achi

Postprzez muf18 » 10 kwi 2016, o 13:17

Ja nie będe zostawiał na paypalu, na tyle rzadko tam wchodzę, że wolę wypłacić, niż bym miał zapomnieć kompletnie... Czyli paypal mimo karty walutowej i konta walutowego i tak przewalutowuje w walucie krajowej i do tego po ich kursie ? No chamstwo na maxa, trzeba by założyć konto w Dojczlandzie i adres wpisać jakikolwiek i wtedy by dało się.
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Postprzez jan1994 » 10 kwi 2016, o 13:29

muf18 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mam konto w kantorze Alior, płacę kartą, która jest podpięta pod PayPal i nie mam żadnych przewalutowań. Trzeba tylko PayPalowi zgłosić, że karta jest w USD. Jak robię refund to wszystkie środki bez żadnego przewalutowania wracają na konto w kantorze Alior. Wszystkie przewalutowania robię w kantorze Alior.
jan1994

Pochwały: 8

Postprzez muf18 » 10 kwi 2016, o 14:41

Dobra. A jak np. dostanę od kogoś zapłatę w Euro, bo chcę coś sprzedać (i robimy z ochroną paypala, więc mi potrącają te 3%), to wtedy też to mogę wypłacić bez problemu na konto walutowe przez kartę w Paypalu ? Czy będą chcieli to przewalutować?
To z tym zgłoszeniem to wiem, przecież jest w poradniku :P
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Postprzez jan1994 » 10 kwi 2016, o 20:23

To wtedy musisz otworzyć w kantorze Aliora konto w Euro i zamówić kartę do tego konta w Euro. W PayPalu należy zrobić to samo co z kartą USD.
jan1994

Pochwały: 8

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI