• Reklama

Sprzedawca www.orientdeal.com co o nim sądzić?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Sprzedawca www.orientdeal.com co o nim sądzić?

Postprzez krzys59 » 5 lip 2013, o 21:29

Witam wszystkich
Czy ktoś wie cokolwiek o sprzedawcy[hide] http://www.orientdeal.com/[/hide]
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś klona Galaxy Note 3 i na stronie [hide]http://www.gizchina.com/2013/06/17/3-alternatives-to-the-samsung-galaxy-note-3-you-can-buy-now/[/hide] znalazłem coś, co wydaje się być interesujące, w linkach jest odsyłacz do sprzedawcy orientdeal, ceny wydają się być umiarkowane ale nie wiem czy jest to firma wiarygodna czy też omijać ich z daleka?
A druga sprawa, może wiecie coś o Orient N3 Plus Warto się nad tym zastanawiać czy odpuścić z załozenia?
Pozdrawiam
Krzysiek
Ostatnio edytowano 6 lip 2013, o 21:26 przez krzys59, łącznie edytowano 1 raz
krzys59

Reklama

Postprzez orientn9500 » 6 lip 2013, o 11:39

Cześć.Ja kupiłem u Orientdeal mój orient n9500(star n9500).Z transakcji jestem zadowolony.Telefon zgodny z opisem.Dają możliwosc sledzenia transakcji i przesylki.Na fakturze zanizyli wartosc telefonu przez co zaplacilem mniejsze cło.Polecam ta firme.A ceny maja umiarkowane.Telefon byl u mnie w 14 dni.pozdrawiam
Jacek
orientn9500

Postprzez krzys59 » 6 lip 2013, o 19:57

Dzięki za informację,
A przy okazji, jak Ci sie sprawuje kupiony telefon? Bo to też interesujący model w zasięgu cenowym który mnie interesuje.
krzys59

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI