• Reklama

Sprawdzone potwory z 6" i więcej

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Sprawdzone potwory z 6" i więcej

Postprzez TLasky » 4 mar 2015, o 14:12

Cena (bez VAT): W granicach rozsądku :-D nie więcej niż 1300 zł + VAT
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: min. 5,7" ale wskazane 6" i więcej, FHD, ewentualnie z bólem dupy HD
Ilość RAM/ROM/Procesor: min. 2 GB, 3 GB wskazane, 4 lub 8-rdzeniowy
Dual/Single sim: Obojętne
Preferowane marki: Eee... sprawdzone (żadne Ule i Elefony, Ecco etc.)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojętne, choć jakby było coś na fakturę to bomba :-)
Wymagania (parametry, funkcje): Płynne działanie, ładny wygląd, sensowne wsparcie, dobry GPS, dobre głośniki (najlepiej dwa, tak jak w HTC One M8), przyzwoity aparat, rozmiary nie przekraczające radiostacji polowej :-D. Nie, nie chcę zmniejszyć do 5,5 i wziąć Jiayu S3 Advanced :-D.

Opis:

Jeśli ktoś może wypowiedzieć się nieco więcej w temacie naprawdę dużych telefonów o parametrach zbliżonych do zeszłorocznych flagowców (OnePlus One, Xiaomi Mi4) to będę zobowiązany. Telefon ma służyć przede wszystkim do dzwonienia (a jakże) + obsługa biura w ternie (e-maile, baza danych, Internet), a także od czasu do czasu pogrania w coś bardziej wymagającego (Need for Speed, Nova 3), bo po testach Meizu zacząłem jednak grać :-D.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?